die in hét vorig jaarverslag werden aangehaald zijn in het afgelopen jaar nog verstevigd doordat Uw voorzitter geko zen werd in het dagelijks bestuur van genoemde stichting. Het bestuur heeft het afgelopen jaar maandelijks vergaderd, waartoe telkenmale het bestuur vrijwel voltallig bijeenkwam. Tijdens de vorige jaarvergadering werden dr. H.E.Boeke en ikzelf in dit bestuur gekozen. Helaas zag onze sekretaris de heer Verton zich om persoonlijke redenen genoodzaakt om als bestuurslid te bedanken, dij betreuren zijn besluit ten zeerste Namens het bestuur en vooral ook namens de ^ehele vereni ging wil ik de heer Verton hartelijk dank zeggen voor het vele werk dat hij in het belang van onze vereniging heeft verricht, lij hopen echter nog lang-op andere wijze van zijn diensten die hij spontaan heeft toegezegd, ten behoeve van ®nze vereniging te mogen profiteren. Ook is op de vorige jaarvergadering de heer J.P.C.Boot als voorzitter afgetreden en benoemd tot erelid. Het was eigen lijk één begrip geworden, de heer Boot en de Vogelwacht of de Vogelwacht en Boot. Het hoorde bij elkaar. Zc iets als de kip en het ei. Niemand wist op den duur meer wat er eerder was. Be begrippen komen uit elkaar voort. Begrippen ook onlos- maakbaar aan elkaar verbonden. En daarvoor willen wij toch wel in de eerste plaats mevrouw Boot bedanken daar zij gedurende al die jaron haar man zoveel avonden en ook dagen heeft moeten afstaan. En hem terzijde heeft willen staan in het veel omvattende werk dat hij voor de Vogelwacht en de natuurstudie en natuurbescherming in zijn algemeenheid heeft gedaan. Wij beseffen dat hij dit zonder haar hulp en opofferingen niet had kunnen volbrengen. Nogmaals onze hartelijke dank. En ook de heer Boot onze dank voor al datgene wat hij voor de vogelwacht heeft gedaan. Het is teveel om op te noemen. Op dit eiland, zowel als overal elders in Nederland, en. ook in België heeft hij gemaakt dat, ik heb het reeds gezegd, de vo gelwacht en zijn naam niet los van elkaar waren te zien. Het bestuur heeft aan deze innige verbondenheid toch ook een blijvende herinnering willen verbinden. Rest mij nog dank te zeggen aan U allen die dit geslaagde ver enigingsjaar hebben mogelijk gemaakt en er toe bijgedragen heb ben. 35/74

Sterna | 1974 | | pagina 37