Zo zijn er meer objekten, die wel moeite en geld vragen, maar waar geen of nauwelijks opbrengsten tegenover staan. Het is niet redelijk van de grond gebruiker of eigenaar te vergen dit alles goed te onderhouden. Wil nu de gemeenschap dit behouden, dan is het juist dat deze gemeenschap aan de instandhouding bijdraagt. En dat is - naar mijn mening - nu juist de strekking van deze maatregelen en wetten. Doch niemand heeft iemand een parkwachterspet op willen zetten. Vervolgens brengt de heer Jansen een woord van dank aan onze scheidende bestuurders. Allereerst aan de heer Muller, die vorig jaar de opbouw van de jeugd- vogelwaaht ter hand nam, doch buiten zijn wil dit voortijdig moest staken. Daarna is de dank voor de heer Kouwen, die zeer vele jaren ontelbare taken heeft verricht, zonder daarbij zelf naar voren te treden; hij was als het ware jaren lang het hart van de vereniging. En ook nu nog heeft hij zich bereid verklaard mee te blijven werken aan de verzorging en verzending van "Sterna". Voor hem en zijn vrouw hartelijk dank namens de gehele vogel wacht waarbij de dank vergezeld ging van een fraai natuurboek. Driemaal is scheepsrecht want de heer Ecl-chardt heeft zeer tot zijn leedwezen wegens studieredenen zijn werk zaamheden w.o. die van redacteur van "Sterna!lmoeten beëindigen. De voorzitter wees erop hoe veelomvattend de taak was die de heer Eckhardt vervulde. Hij heeft het blad als het ware helemaal gemaakt! Naast de vele dankwoorden ontving hij eveneens een zeer mooi boek. Lovende woorden waren voor het Waterschap Schouwen voor de goede verzorging van de wegbermen, terwijl we ook heel gelukkig zijnndat de bovengrondse 150 kv leiding uitgevoerd zal worden als een 50 Kvleiding ondergronds. Verontrust zijn we allen door het uitbreidende aantal tweede woningen, vooral het plan "Wilma" baart ons veel zorgen. 18/75

Sterna | 1975 | | pagina 20