denken bij de overweging aan wie wij het eerste exemplaar zouden uitreiken. En wij waren dan ook zeer verheugd toen hij bereid bleek dit te aanvaarden. Het spijt ons dan ook zeer dat hij wegens zijn ziekte niet zelf hier kan zijn om het aan te nemen. Wij zijn dan ook bijzonder gelukkig, mevrouw Geluk, dat u bereid was dit boekje namens hem in ontvangst te nemen. Gaarne willen wij onze blijdschap voor uw bereidwilligheid met een bloemetje benadrukken. Wij wensen uw man een spoedig herstel toe en hopen dat u beide enige uren van dit boekje zult mogen genieten. Wij kunnen helaas maar één eerste exemplaar uitreiken. Wij zullen het echter zeer op prijs stellen als de familie Vijverberg dit fraaie tweede exemplaar zou willen aanvaar den. Wij willen tevens van de gelegenheid gebruik maken u hartelijk dank te zeggen voor het gebruik van het archief. Wij hopen dat u in staat zult zijn dit archief bij elkaar te houden. Mocht het in de toekomst uit elkaar dreigen te vallen, dan zou misschien het in bruikleen afstaan aan het streekarchief mettertijd een goede oplossing kunnen zijn. Het bestuur van het waterschap willen wij erg hartelijk bedanken omdat zij ons in de gelegenheid gesteld heeft de ze uitreiking in dit fraaie gebouw te laten plaats vinden, de heer Rotte voor het prettige verloop van de voorberei ding. Met deze uitgave zijn wij tot aan de rand van ons kunnen gegaan en financieel hebben wij teveel hooi op onze vork genomen Wij zijn dan ook dankbaar dat de Vereniging tot Behoud van Natuurmonumenten in Nederland en de Vereniging tot Bescher ming van Vogels door de afname van een ruim aantal boekjes en de bereidheid deze in hun groene winkels te verkopen, hierin enige verlichting hebben willen brengen. Bovendien krijgt deze uitgave hierdoor een landelijke verspreiding. Het Wereld Natuur Fonds en het Anjerfonds danken wij voor hun bereidheid wegen te willen zoeken om een deel van onze financiële zorgen over te kunnen nemen. Tenslotte willen wij nog dank zeggen aan al diegenen die aan de tot standkoming van dit speciale nummer van Sterna hebben bijgedragen: Dl!

Sterna | 1980 | | pagina 127