A A A 11 A tiet&mtydl derPiepgn f' sli mh. w 166 bescherming van onvervangbare natuur hoog in het vaandel heeft staan3 blijkt de individuele uitwerking van deelfa- cetten hiermee nog 'eeiis in strijd te komen. Vooral een uit gangspunt waarbij gesteld wordt3 dat "recreatief medege bruik (van natuur) vrijwel overal kan plaats vinden is voor ons een veeg teken. Het plan is op sommige puntert erg g ede tailleer d3 op andere weer erg vaag. Dit maakt het moeilijk om een duidelijk beeld te krijgen van de ontwikkeling die redelijkerwijs verwacht kan worden3 een reden te meer om attent te zijn. Zoals bij alle inspraak zal ook hier het commentaar van de werkgroepen en andere "inzenders" gewogen worden. Aangezien ons voor dit wegen geen duidelijke afweeg factoren (crite- ria) bekend zijn3 is de uitkomst dus onvoorspelbaar. Een en ander vergt echter wel veel tijd en inzet van een aan tal vrijwilligers3 zodat een goede3 objectieve afweging verlangd mag worden. Tot zover de actualiteit. Wat de toekomst aan activiteiten voor de leden biedt3 kunt u deels elders in deze Sterna lezen. U kunt echter'ook actief aan die toekomst bijdragen. Bedenkt u zelf eens3 waarin u de vereniging denktte kun nen steunen type-werk3 copieerwerk, bezoeken van gemeente- secretarieën3 inventarisaties e.'d.) en laat u dat ons eens weten! Een vereniging voör Natuur- en Landschapsbescherming moet meer zijn dan een vereniging van mensen3 die een doelstel ling onderschrijven hoewel dit op. zich heel belangrijk is) er moet ook naar die doelstelling worden toegewerkt. Klankbeeld 75-jaar Natuurmonumenten Schitterend jubileum klank- en visueel spel, met muziek van Saint Saëns De tekst wordt gesproken door Bert Garthof en de tekeningen zijn van Janus Grabiansky, Rien Poort vliet e.a. Deze bijzonder indringendemanifestatie raden wij. u van harte aan, in feite: moogt het niet missen. Komt allen en breng een introducé meel Na Utrecht, Amsterdam, Breda kunt u het nu .zelf zien in Zierikzee. Concertzaal te Zierikzee. In samenwerking met Natuurmonumenten grootse filmavond met o.a. Carnaval der dieren". Iedereen welkom. Aanvang 19.45 uur. 13 februai"1

Sterna | 1980 | | pagina 156