9 02-01-81 1 Grote Stern 07-01-81 1 Sneeuwgors 18-01-81 8 Sneeuwgors 24-01-81 2 IJsgors Doorlaatsluis Br.dam Noorderstrand G. Brinkman G. Brinkman P. Baldé 25-01-81 2 Roerdomp Slikken van Flakkee Strand noord Goeree Grote Gat M. en J.Tanis J. Everaers Waarnemingen naar: Ted Sluyter, Burghseweg 69, 4328 LA Burgh-Haamstede tel. 01115 - 3014 (na 18.00 uur). NATUUR- EN VOGELWACHT "SCHOUWEN-DUIVELAND" 1980. Het afgelopen verenigingsjaar kenmerkte zich door een groot aantal ac tiviteiten van diverse aard. JAARVERGADERING: Tijdens de laatste jaarvergadering werd een nieuwe kascommissie benoemd. Daarin hebben zitting de heren Van Leeuwen en Slabbekoorn. De heer P.M. van Dalsen trad af als secretaris. De heer F. Fokkert werd met algemene stemmen tot zijn opvolger benoemd. Er werd een nieuw huishoudelijk reglement aangenomen. De werkgroepen, waaronder nu ook de Jeugdnatuurwacht de nieuwe, bredere benaming voor de Jeugdvogelwacht) behoort, hebben zo een duidelijke plaats binnen de vereniging gekregen. De minimum contributie werd voorts vastgesteld op 10,per jaar. BESTUURSACTIVITEITEN T.b.v. het functioneren van de Jeugdnatuurwacht heeft het bestuur op verzoek van en in samenwerking met de leiding een aantal richtlijnen opgesteld. De doorstromingsmogelijkheden van jeugdigen binnen de vere niging (naar de diverse werkgroepen) worden door het bestuur erg belang rijk geacht (permanente educatie). Vandaar dat het zaak is en blijft, dat de werkgroepen onderling goed contact onderhouden en zo mogelijk af en toe gezamenlijke activiteiten organiseren. In dit kader is het bestuur van plan regelmatig contactbijeenkomsten te houden, teneinde over eikaars ontwikkelingen, activiteiten en/of moei lijkheden te spreken. Om de leden van de Jeugdnatuurwacht enigszins te informeren over het reilen en zeilen van de "grote" Vogelwacht, is besloten dat zij de "Sterna" voor de helft van de geldende contributie via hun leiding kun nen ontvangen. Deelgenomen is aan de inspraakprocedure met betrekking tot de inrichting van de Oosterschelde in de plaatsen Bruinisse, Westenschouwen en Zierik- zee

Sterna | 1981 | | pagina 31