/c/uMiUim-fèwAJeïand 12S De familie Buth te Haamstede heeft een F/A vergunning als vogelasiel- houder van het ministerie van C.R.M. ontvangen. Hierdoor is het nu ook op Schouwen weer mogelijk om alle zieke en gewonde vogels bij een goed en vertrouwd adres onder te brengen. Mevrouw Buth zal er alle zorg aan besteden en de heer Buth is door zijn beroep3 als dierenarts3 in staat om haar hierbij met raad en daad bij te staan Het adres is: M.K. Buth3 Hoogezoom 93 Haamstede3 tel. 01115 - 2254. VAN DE BESTUURSTAFEL De redaktie van de Sterna heeft mij gevraagd om iets te schrijven over de aktiviteiten van het bestuur3 die niet direkt zichtbaar zijn. Het bestuur vergadert éénmaal per maand op een afgelegen plek3 welke zeker in het donker zonder gids moeilijk te vinden is. De aandacht van onze vereniging wordt gevraagd voor diverse problemen zoals bijv. Het afschieten van Aalscholvers bij de viskweekvijvers. De spoorlijn door de Oostvaardersplassen. Afschaffing Kroonberoep Wet Ruimtelijke Ordening. Dit laatste betekent3 dat elk bes temmingsplan3 voorzover goedgekeurd door Ged. Staten3 direkt na die goedkeuring3 uitgevoerd mag worden3 ook indien er tegen het plan beroep bij de Kroon is ingesteld. Onderwerpen3 welke de vereniging direkt aangaan3 zijn o.a. De waterwinning op Schouwen; De Grevelingen zoet of zout; De organisatie van ekskursies3 zowel voor de leden als voor toeristen; De organisatie van de binnenkort te starten gidsenkursus De organisatie van de diverse werkgroepen; De organisatie van de I.V.N.-dag in september 1982; waar vind je akkomo- datie voor ca. 400 personen dichtbij geschikte excursiegebieden. Vele bestuursleden hebben zitting in landelijke of provincie-gebonden verenigingen Het bestuur hoopt dan ook op de medewerking van de leden te kunnen reke nen 3 indien daarop voor bepaalde evenementen een beroep zal worden ge daan. Ff pk una

Sterna | 1981 | | pagina 33