DE CARAVAN OP'SCHOUWEN-DUIVELAND Het seizoen zit er weer op. We zijn in totaal 12 keer in aktie gekomen. Op Haamstede 6, Zierikzee 3, RenesseBrouwershaven en Bruinisse één maal. Alle caravanrijders-medewerkers en -medewerkstersbedankt. Zonder de hulp van vrijwilligers was het nooit gelukt. Zoals u ziet hebben we niet alle dagen kunnen doen die in de vorige Stema stonden vermeld. Hopelijk zijn er voor het volgende seizoen toch meer vrijwilligers die willen helpen. Wie het financiële gedeelte wil zien kan bij de penningmeester het ver slag van het caravansëizoen 1981 ter inzage krijgen. Het eindresultaat was in ieder geval positief. Hopelijk wordt het seizoen 1982 dat ook! 23-01-82s 13.00 uur Vogelekskursie vanaf de Heerekeet3 Hoogwatervluchtplaats3 o.l.v. Ted Sluyter. 29-01-823 19.45 uur Dialezing "Planten van Zeeland"3 toegespitst op het voorkomen op Schouwen3 door Chiel Jaoobusse in de Geref. Kerk te Haamstede. 26-03-823 19.45 uur Jaarvergadering3 Natuur- en Vogelwacht Schouwen- Duiveland. Na de pauze: De Vlinders van Schouwens Westhoek door J.P.C. Boot3 in de Geref. Kerk te Haamstede. VRIENDELIJK VERZOEK Sommige van onze leden hebben wij een acceptgirokaart gezonden, omdat zij de kontributie over 1981 nog niet betaald hebben. Gaarne verzoeken wij hen -voorzover zij dit nog niet gedaan hebben- dit nu omgaand te willen doen. Maak het meteen helemaal goed en betaal gelijk de kontributie over 1982. Dit laatste verzoek geldt voor alle leden; helpt u ons, want de lage kontributie staat in feite niet toe, dat wij er herinneringen voor moe ten sturen. Wij danken iedereen hartelijk voor de medewerking!!!!.' De penningmeester. 1Q4-

Sterna | 1981 | | pagina 34