ftkfizfhzrr&yikzb&er Ovepf/akkee. Bij het lezen van dit stukje zijn de zomeraktiviteiten weer achter de rug. Het maaiwerk is niet helemaal verlopen, zoals dit gepland was. We zijn er nog steeds niet in geslaagd maaiwerk door derden op de vlakke gedeelten van onze dijken uit te laten voeren. Steeds werd dit op het laatste moment weer afgezegd, zodat er weer opnieuw in de telefoon ge klommen moest worden, nog steeds zonder resultaat. Graag zouden wij dan ook langs deze weg in kontakt komen met boeren, die voor ons een gedeelte van onze dijk willen maaien. Dit geldt voor namelijk voor de lokaties Oudelandse- en Noordlandsedijk ten oosten van Nieuwe Tonge (bij "De Bleekert") en op de voormalige trambaan tussen Melissant en Goedereede. Ook lezers die een mogelijke maaier kennen, nodigen wij uit, dit ons te berichten. Naast deze tegenslagen bleek ook de vingerbalk niet helemaal optimaal te zijn. Hier gingen vele uren sleutelwerk in zitten. Maar we gaan ge woon door Dan nu het. winterprogramma '84-' 85. De aktiviteiten vinden steeds plaats op de laatste zaterdag van de maand van 9.00 - 12.30 uur. Bij slecht weer kan dit verschoven worden naar de eerstvolgende zaterdag. Informeer, als u komt, daarom altijd bij één van de koördinatoren over het wel of niet doorgaan van de betreffende aktie. Dit voorkomt vergissingen en zij weten op hoeveel vrijwilligers zij kunnen rekenen. Dit kan bij: Kees van 't Zelfde 01870 - 5566 Anton Tromper 01870 - 4156 Het "sloten" van de trambaan met de bosmaaier en het opruimen van het riet opsnoeien, stikken en gedeeltelijk knotten aan de Krammerdijk te Ooltgensplaat Restant opsnoeien aan de Oudelandsedijk ten westen van Nieuwe Tonge. Elzenhakhoutperceel nabij de Hofdijksweg te Ouddorp in de oude staat terug brengen. Ook een spade meebrengen. Knotten aan de Oostmoersedijk regelmatig en achter stallig onderhoud. Wilgen aanplanten - Stellendam - Ouddorp en Oude Tonge. Deze aktie is vooral afhankelijk van goed en voldoende stekmateriaal Zoals gebruikelijk zal het vrijgekomen hout weer onder de liefhebbers worden verkocht tegen 10,-- per m3 Men dient zelf voor stevige kleding, schoeisel, koffie en eventueel een boterham te zorgen. Werkhandschoenen kunnen ook erg nuttig zijn. Gereedschap is aanwezig, maar een extra zaag of motorzaag kunnen we best gebruiken. Tot ziens op één van onze aktiedagen. Kees van 't Zelfde. div. oktober 24 november 22 december 26 januari 23 februari 30 maart 103

Sterna | 1984 | | pagina 29