105 Aktief Terreinbeheergroep op Schouwen-Duiveland pakt draad weer op. Goed nieuws voor diegenen die zich deze winter willen warm werken in de Aktief Terreinbeheergroep. Willem Janse en Harry Verkaart zijn bezig met het weer opzetten van de ATGWillem Janse kent u natuurlijk wel. Ik woon sinds 2\ maand op Schouwen-Duiveland en werk bij de Stichting Landschapsverzorging Zee land. Ik ben verscheidene jaren aktief geweest in een wilgenknotgroep en wil graag de sfeer weer proeven die toch in een vrijwilligersgroep hangt. Foort Minnaard, coördinator van de Stichting Landschapsverzor ging Zeeland, heeft mij overgehaald om de ter ziele gegane werkgroep weer nieuw leven in te blazen. Omdat ik helemaal nieuw ben in deze om geving is Willem Janse bereid gevonden met mij samen te werken. In het bijzonder betreft dit contacten met terreineigenaren. Na een eerste kennismaking met Ted Sluijter en John Beijersbergen zijn er een paar projecten opgesteld. We zullen in de toekomst zo mogelijk afwisselend wer ken, zoals maaien, wilgen knotten, sloten schonen, dammen leggen, enz. Omdat de termijn voordat de Sterna uit zal komen te kort is om een vast omlijnd programma te bieden, zijn er alleen nog maar data geprikt. In de Zierikzeesche Nieuwsbode en/of Ons Eiland zullen nadere aankondigingen omtrent plaats, tijdstip en soort werk worden geplaatst. Natuurlijk kunt u ook contact (telefonisch) met Willem of mij opnemen, dat zou voor ons wel makkelijk zijn. We kunnen dan rekening houden met de hoeveelheid gereedschap en consumpties (soep en koffie) die nodig is. Het ligt in onze bedoeling om ook een soort telefoonketen aan te leggen om mensen over een aanstaande werkdag in te lichten. Maar hier kan beter op de eerste werkdag over gepraat worden. Hongerlappen moeten een eigen lunchpakket meenemen. Als u de eerste keer verhinderd bent geeft dit niet, er volgen nog meer werkdagen Data: 21 dec. 85, 18 jan., 8 febr., 1 maart, 22 maart en 12 april 86. Tel. Harry: 01114 - 2715, Willem: 01110 - 2790. tr.JfM

Sterna | 1985 | | pagina 109