GE] Eind december heeft de vereniging 120 Wilgen van de gemeente Goedereede in onderhoud gekregen. Door deze toename had de vereniging eind decem ber -inkl. de nieuw aangeplante- 481 Wilgen in onderhoud. Gezien de toe name van het aantal vrijwilligers bij deze activiteiten en het enthou siasme moeten we dit werk in de komende jaren aankunnen. Voor de zomeractiviteiten ligt dit heel anders. De opgezette planning is door het slechte weer en weinig vrijwilligers weer niet uitgevoerd. Gemaaid hooi rotte weg en toezeggingen om te maaien werden niet uitge voerd! Hierdoor stapelt het achterstallig onderhoud zich op en een uit weg hierin is moeilijk te vinden. Intern wordt koortsachtig naar een op- lsing gezocht; wordt deze niet gevonden, dan zullen we genoodzaakt zijn een deel van de dijk(en) af te stoten. Bij deze doen wij dan ook een dringend beroep op de leden zich aan te melden als vrijwilliger of bruikbare suggesties aan te dragen'. Een uitzondering moet gemaakt worden voor de Trambaan bij Stellendam: evenals vorig jaar is dit schraal grasland op tijd gemaaid en gehooid. Nog enkele cijfers over 1985. Het aantal actiedagen bedroeg 12 ('84: 13) met een gemiddelde opkomst van 7 personen ('84: 7) per dag. Het "manuur totaal" voor 1985 is 420 uur ('84: 446) oftewel 10h week voor één man! Voorlopige planning activiteiten 1986. De winteractiviteiten vinden steeds plaats op de laatste zaterdag van de maand van 08.45 - 12.30 uur. De zomeractiviteiten hangen qua tijd stip af van de weersgesteldheid. Neem te allen tijde kontakt op! januari - april - 1. Zie Sterna no. 4, 1985 april - mei - 2. Maaien en gras afvoeren Noordlandse- en

Sterna | 1986 | | pagina 27