HU juni - augustus - 3. 4. augustus - september - 5. najaar - winter '86/'87 6. 7. 8. 9. 10. Oudelandsedijk te Oude Tonge (achterstallig 1985) Maaien en hooien Oudelandsedijk Maaien en hooien Noordlandsedijk Maaien en hooien Trambaan te Stellendam Wilgen knotten, Krammerweg te Ooltgensplaat Wilgen knotten, Oost Moersedijk te Stad a/h Haringvliet Wilgen knotten, div. lokaties te Goedereede Onderhoud Elzenhakhoutperceel te Ouddorp (3e fase) Wilgen aanplanten. Liefhebbers kunnen zich te allen tijde melden bij één van de coördina toren. De definitieve volgorde van de activiteiten zal in één van de volgende Sterna's staan. Eventuele bijzonderheden zullen steeds via de streekpers bekend worden gemaakt. Langs deze weg willen wij alle vrijwilligers, die het afgelopen jaar I hebben meegeholpen, hartelijk bedanken voor hun hulp. Ook dit jaar rekenen wij weer op jullie.'! Si» Verslag activiteiten en planologie en beroepschriften Goeree-Overflakkee Stortplaatsen Onze bezwaren tegen een uienstort op de Slikken van Flakkee en een puin- en bouwafvalstort te Dirksland zijn door de Raad van State gegrond ver klaard. Deze ongecontroleerde, of eigenlijk illegale, stortplaatsen zullen dus gesloten worden. Berging baggerspecie Ons bezwaar tegen het afgeven van een vergunning voor de stort van bag gerspecie in de putten van Cromstrijen (nabij Numansdorp) is door de Directie Benedenrivieren van Rijkswaterstaat afgewezen. In de definitie ve vergunning is geen letter gewijzigd. Helaas is de bezwaar-beoordelende instantie, RWS-Dir- Benedenrivieren, hier tevens partij. Eigenlijk is dit een merkwaardige constructie van een bezwaarprocedure bij dit soort zaken Wij hebben bij de Kroon beroep aangetekend tegen de afgifte van een ver gunning voor de genoemde stort, met verzoek tot schorsing ervan. Wij achten de risico's voor de drinkwatervoorziening en het milieu niet aanvaardbaar.

Sterna | 1986 | | pagina 28