E VOGELS VAN 3HOUWEN-DUÏVELAN wen-Duiveland. Harde kaft-uitvoering, rijkelijk geïllustreerd met vele tientallen historische en ook recente foto's van ondermeer Henk Harmsen, Wim de Vos, Johannes Vijverberg en Remco Beijersbergen. Gedetailleerde informatie over aantallen en ver spreiding van 302 ooit op het eiland waargenomen vogelsoorten, boeiende hoofdstukken over ont staan en ontwikkeling van alle landschapstypen op Schouwen-Duiveland (o.a. polders, inlagen, dui nen, etc.), de geschiedenis van de eilandelijke een denkooien, de ontwikkeling van de natuurbescher ming van NJN tot VWG. Kortom, een boek om te hebben. Een boek, dat in de boekenkast van elke rechtgeaarde natuurliefhebber zou moeten staan. Als naslagwerk, geschiedenisboek, of gewoon om met plezier in te lezen. De Vogels van Schouwen- Duiveland: een pil, een juweel, een must... Het gaat goed niet het boek over landschap en vo gels op Schouwen-Dniveland. Op de dag van uitgifte was reeds de helft van de oplage bij voorintekening verkocht. Heeft u nog niet besteld, doe het dan snel, voor u te laat bent. Leden van de Vogelwacht op Schouwen-Duive- land en Goeree-Overfiakkee genieten korting. Bent u nog geen lid van de Vogelwacht? Dan heeft u nu een goede reden om het te worden! Afhaal- en contactadres: Arnold van der Wees, Kreeftstraat 40, Zierikzee. Tel. 01110-15141. Prijs: Leden - bij afhalen 29,90 verzenden 36, Niet leden: afhalen 39,90 verzenden 46, werkgroep'Avifauna natuur- en vogelwacht schouwen-duiveland 23

Sterna | 1987 | | pagina 25