agenda van de vereniging. Langs deze weg willen wij weer alle vrijwilligers, die het afgelopen jaar hebben meegeholpen, harte lijk bedanken voor hun hulp. Het komende sei zoen rekenen we weer op jullie. Aktiviteiten Vereniging voor Natuur en Landschapbescherming Goeree-Overflakkee Onderstaand zijn de geplande aktiviteiten voor 1990. In de volgende Sterna's zullen de data weer wor den geaktualiseerd. Belangrijke data van lezingen, ex cursies en terreinbeheer zullen ook via de krant bekend worden gemaakt. Bij twijfel altijd even bellen naar een van de koördinatoren. 3 mei Vergadering bestuur en koördinatoren. 24 mei Vroege vogels wandeling 6.00 uur Goedereede (geluiden excursie). Start: parkeerplaats Kwa de Hoek. Het boekje over de „Bokkepolder" is hier voor 5,- te koop. 7 juni Vergadering bestuur en koördinatoren. 5 juli Vergadering bestuur en koördinatoren. 1 aug. Aktiedag terreinbeheer. Maaien en hooien Trambaan te Stellendam. 6 sept. Vergadering bestuur en koördinatoren. 4 okt. Vergadering bestuur en koördinatoren. 11 okt. Najaarslezing in de Landbouwschool te Som- melsdijk. Aanvang: 19.30 uur. 13 okt. Ganzenteldag (onder voorbehoud). 27 okt. Aktiedag terreinbeheer. Nestgelegenheid ma ken voor vleermuizen - Kwade Hoek. 1 nov. Vergadering bestuur en koördinatoren. 17 nov. Ganzenteldag (onder voorbehoud). 24 nov. Aktiedag terreinbeheer. Krammerweg Oolt- gensplaat, uitlopers weghakken. 6 dec. Vergadering bestuur en koördinatoren. 15 dec. Ganzenteldag (onder voorbehoud). 29 dec. Aktiedag terreinbeheer. Bunkerbos te Oud dorp. Plantenwerkgroep. De buitenaktiviteiten zijn steeds op maandagavond, te beginnen op 9 april 1990. De plaats en tijd is bekend bij de koördinatoren van de plantenwerkgroep. Broedvogel-inventarisatie. De broedvogel-inventa- risaties zijn steeds op wisselende dagen en tijden. Lief hebbers kunnen zich opgeven bij Krijn Tanis. Nestkasten. Sinds kort zijn er weer mezenkasten bij de vereniging in voorraad. Deze zijn af te halen of te bestellen bij Krijn Tanis, Dorpsweg 16 te Ouddorp. De kosten zijn 12,50 per kast. Op verzoek kunnen ook andere kasten worden gemaakt. We geven u graag ad vies welke kast(en) en waar u in uw tuin kunt op hangen. Uitgave. Nog steeds verkrijgbaar bij de penning meester het boekje „De Kreken van Oostflakkee" (mei 1980) en het boekje „De Krammer" (maart 1984). De kosten hiervan zijn 3,- per stuk of 5,- voor beide boekjes (excl. portokosten). U kunt deze boekjes alsnog in uw bezit krijgen door overmaking op onze postbankrekening 2940138 2,50 per boekje extra voor porto) of door deze bij de penningmeester af te halen. Van harte aanbevolen het boekje „Vogels, planten en dieren van de Bokkepolder" uitgegeven tijdens het 10- jarig bestaan van de vereniging juni 1989. Af te halen bij bestuur en koördinatoren voor 5,-. Per post 7,50.

Sterna | 1990 | | pagina 17