Het werk gedaan. Foto: Kees van 't Zelfde. maart-mei Wilgen knotten en stekken aan de Krammerweg. Wilgen aanplanten. juli-september Maaien en hooien Trambaan te Stellendam. najaar-winter 1992-1993 Restant onderhoud bij Hotel Duinzicht. Onderhoud aan de wilgen bij de Krammerweg. Diverse knotwerkzaamheden in en rond Ouddorp. Eerste fase onderhoud aan het Bunkerbos. Het creëren van nestgelegenheid voor vleermuizen. Aanplant van wilgen. Liefhebbers voor deze aktiviteiten kunnen zich aan melden bij een van de koördinatoren. De definitieve plaats en data staan steeds in de aktiviteitenagenda van de Sterna en in de streekpers. Langs deze weg willen wij weer alle vrijwilligers die het afgelopen jaar hebben geholpen, hartelijk bedanken voor hun hulp. Het komende seizoen rekenen we zeker weer op jullie! Kees van 't Zelfde en Anton Tromper Planologie en bezwaarschriften le kwartaal 1992 Ontgrondingsvergunning aanleg jachthaven Stad aan 't Haringvliet Hoewel de haven reeds gegraven is en de eerste boten er liggen kwam bij de Raad van State ons bezwaarschrift tegen het afgeven van een ontgrondingsvergunning voor. Aangezien wij inschatten dat dit een formaliteit be trof, hebben wij slechts een pleitnota gestuurd met het dringende verzoek om in deze zaak toch een signaal af te geven dat een dergelijke ingreep in deze tijd eigenlijk niet zou mogen. Hinderwetvergunning jachthaven Stad aan 't Haring vliet Nu de haven er ligt dient deze voor het in werking tre den een Hinderwetvergunning te hebben. Nadat wij te gen de aanvraag een algemeen bezwaar hadden gemaakt konden we, in tweede instantie, tegen een ontwerp ge richt bezwaar aantekenen. In dit ontwerp menen wij enige onduidelijkheden aan te treffen o.a. t.a.v. het verwijderen van oliën en vetten uit verzameld afvalwater, dat op het riool geloosd zal 21

Sterna | 1992 | | pagina 21