De Verklikkerduinen zijn rijk aan Nachtegalen. Op de Vroege Vogelexcursie zult u ze zeker te horen krijgen. Zien is een ander verhaal, maar de sprookjesvogel van de keizer van China staat niet om zijn schoonheid te boek. Foto: Henk Harmsen. zeven cursisten, te weten: Jos van Felius uit Ou- werkerk, Annita de Guiran uit Zierikzee. Denny de Vos uit Kerkwerve en Theo de Kuijper. Anne- lies in 't Veld en Willem Post uit Burgh-Haamste- de. Eilandelijke docenten in het cursusteam zijn William van der Hulle, Rita de Ligt en Bram Coomans. De diploma-uitreiking is gepland voor 3juni2003. Dankwoord Gert-Jan Buth enTed Sluij ter danken alle leden die tijdens de verkiezingen voor het Waterschap een stem op hen hebben uitgebracht. Hoewel beide een respectabel aantal stemmen kreeg, heeft dit niet geleid tot toetreding. Gert-Jan enTed deden mee als kandidaten van uit de Zeeuwse natuurbescherming. Over heel Zeeland gerekend, boekte dit "groene blok' een succes: ten opzichte van de verkiezingen 4 jaar ge leden nam ons zetelaantal met 1 toe tot 5 (van de in totaal 35 zetels) Jaaroverzicht 2001 In deze Sterna treffen de leden van de Naluur- en Vogelwacht een losse bijlage aan met de jaar overzichten van de verschillende werkgroepen en de I VN-afdeling. Het financieel overzicht staat op de volgende bladzijde. Wie daarover het naadje van de kous wil weten, kan op de ledenvergade ring Gea Binnenveld om een toelichting vragen. Aangezien de ruimte in de Sterna beperkt is, is de begroting voor 2002 achterin de losse bijlage op genomen. 27 Meer informatie over bovengenoemde activiteiten I VN-afdeling: William van der Hulle 0111-672271 Vogelwacht: Bram Coomans 0113-581362/211675

Sterna | 2002 | | pagina 29