Opname fut- [<^OcwaJe00l F! Tekening: Kees de Kraker was er akelig koud, extra onaangenaam door de vol over het Haringvliet aanwaaiende zuidwester. De TV-ploeg arriveerde, twee auto's vol, acht dames en heren. Natuurlijk kende Janus Aniko van Santen wel. Deze alleszins geslaagde presen tatrice was de Espace nog niet uit, of hij had al met begrijpelijk leedwezen spijt betuigd elkaar vorig najaar in het Amazonegebied net te hebben ge mist. Ook Barts recensie over de dames in de ploeg was er eentje met uitroeptekens. De opnames namende rest van de middag in be slag. Helaas bleven de Soepganzen niet buiten beeld, hetgeen wel gelegenheid gaf voor de came ra over deze categorie ganzen mijn mening te geven, een mening waarvoor de 'Partij voor de dieren' niet zal applaudisseren. Na de sessie kwam het tot een zeer welkom en genoeglijk sa menzijn in een etablissement met 'volledige ver gunning'. Als blijk van waardering volgde de overhandiging van een in stemmig groen uitge voerd AVRO-poloshirt, een kledingstuk dat ik tot dusver niet in gebruik genomen heb en dat waar schijnlijk ook nooit zal doen. 's Avonds terugge keerd in Goudswaard had Stieneke Huijzers een riante Chinese maaltijd op tafel getoverd. Bij de uitzending een paar weken later bleken de paar uur blauwbekken tot een paar minuten te zijn samengeklonterd, die al voorbij waren eer ik goed en wel voor het toestel zat. Een paar dagen na de uitzending belde Kim op met de mededeling dat zich geen gegadigden hadden gemeld voor de ganzenexcursie. Weer met die stem en nog steeds monter! 73

Sterna | 2007 | | pagina 11