Goeree-Overflakkee Wijzigingen in de samenstelling van de redactie van Sterna Activiteiten en schreef daar regelmatig artikelen voor. Naast Arnold's inzet voor de Zeeuwse natuur, zullen de meesten hem vooral ook herinneren als een erg enthousiaste en positieve vent. Ook op ander gebied, onder andere sport en toneel, was Arnold actief. Het grote aantal mensen dat op zijn begrafenis aanwezig was toonde aan dat we een breed gewaardeerd persoon verliezen. Dat zal mogelijk enige troost bieden voor Puck en hun kinderen en kleinkinderen. Gert-Jan Buth Kees de Kraker wil na 25 jaar zijn werk als eindredacteur en vormgever van de Sterna beëindigen. Dit betekent tevens het einde van de Sterna zoals wij die gewend zijn en die hij in die 25 jaargan gen op geheel eigen wijze heeft verzorgd. Naast opmaak en vormgeving - en in de begin jaren ook veel tekenwerk - heeft Kees een net werk aan auteurs opgebouwd waarmee contacten worden onderhouden. Artikelen worden kritisch doorgenomen en de kwaliteit van het beeldmate riaal tegen het licht gehouden. Tenslotte heeft Kees na verloop van tijd ook nog eens de verzen ding van de Sterna naar de leden van de Natuur- en Vogelwacht op zich genomen en verschijnen er regelmatig bijdragen in van zijn hand over tal van onderwerpen. Wij hopen dat hij dat laatste zal blij ven doen! Het komend jaar zal een grote verandering in zowel de samenstelling van de redactie als de ver schijning van ons blad te zien geven. In het eerste nummer van het nieuwe jaar zullen beiden aan u worden voorgesteld. Het redactie-adres blijft voorlopig hetzelfde. U kunt uw bijdragen voor de Sterna sturen naar Boogerdweg 12,4321 SN Kerkwerve (zie binnen zijde van de omslag). Sterna 25 jaar verzorgen is een mijlpaal die niet onopgemerkt voorbij mag gaan. Daar wordt nog op gebroed. Maar wat ons als redactieteam als eerste bijstaat zijn de gezellige vergaderingen in huize de Kraker. Die zullen we missen. Kees, ten zeerste bedankt! Redactie Wanneer 8 februari 2012 22 maart 2012 Wat lezing over de Natuur in de jaren 50 op Goeree en de Beer Lezing van natuurfotograaf Han Bouwmeester http://www.hanbouwmeester.nl Aansluitend algemene ledenvergadering Waar De Overkant, Ouddorp om 20.00 uur http://deoverkantouddorp.nl/ aanmelden via www.nlgo.nl Leden gratis, niet-leden 3,50 euro Melishof, Melisant Tijdstip wordt bekendgemaakt via www.nlgo.nl 102

Sterna | 2011 | | pagina 40