NIEUWS EN LEDENACTIVITEITEN NLGO Christoffelwandelroute Dit is een project van de Erfgoedlijn Goeree-Overflakkee. De opening van de route vond plaats op 29 juli. Zie het artikel elders in dit blad en kijk op de website voor het persverslag. Van deze wandeling is een folder gedrukt, die o.a. verkrijgbaar is bij de VVV. Ledendag NLGO zaterdag 2 september 2017 U wordt van harte uitgenodigd voor deze ledendag op zaterdag 2 september aanstaande. We gaan naar de Fries landhoeve van Wim Backhuys aan de Slikweg 6 te Kerkwerve. Wim is oud-docent wetenschappelijke filosofie aan de universiteit van Wageningen en voorzitter van onze zustervereniging Natuur- en Vogelwacht Schouwen-Duiveland. Hij heeft de hele wereld over gereisd en heeft van zijn reizen vele schatten meegenomen. Ook is hij in het bezit van duizenden antiquarische boeken op het gebied van de biologie. Het programma is als volgt: 09.30 uur: ontvangst in het museum met koffie en wat lekkers 10.00 uur: rondleiding door de Schouwse Schatkamer, Wim heeft boeiende verhalen over de natuur 11.30 uur: bezoek aan de Prunjepolder, die grenst aan de boerderij 12.30 uur: einde programma. Er kunnen maximaal 26 personen deelnemen. Opgeven kan alleen via de website www.nlgo.nlklik op aanmelden en vul het formulier in. U krijgt een bevestiging van ontvangst en deelname. u, Wim "BacRMys" 'fem 1 dden van zijnscnatten en choüwse ScliatYaniër in de FriesTan Stem op de NLGO bij de Rabobank Clubkas Campagne! Rabobank Het Haringvliet zet ook dit jaar de Rabobank Clubkas Campagne in als dé manier voor verenigingen en stichtingen om geld in te zamelen voor hun clubkas. Ook onze club doet mee aan deze actie van de Rabobank. Help jij onze clubkas aan te vullen? Ben je klant bij en ook lid van Rabobank Het Haringvliet? Stem dan tussen 1 en 30 september op onze club en steun daarmee onze clubkas! Elk lid mag drie stemmen uitbrengen, waarvan maximaal twee op dezelfde club. Hoe meer le den van de bank op onze club stemmen, hoe hoger het bedrag dat de Rabobank dit najaar op onze rekening stort. Als lid van Rabobank Het Haringvliet krijg je rond 1 september een stemcode toegestuurd. Hiermee kun je op onze club stemmen via www.rabobank.nl/hhv. Dus: stem op de NLGO in september! 4

Sterna | 2017 | | pagina 4