k Roofvogelexcursie Werkgroep actief terreinbeheer Deze werkgroep gaat in het winterseizoen onverdroten door. Het programma voor de komende periode vermeldt de volgende werkzaamheden: Velduil, winter 2012 in de nevef, Stolpweg, Schouwen. Foto: Maarten Sluijter Wilgen knotten door de werk gr Foto: Henk Dalebout Dep actief terreinbeheer. De laatste zondag van januari organiseert de Vogelwerk groep van de NVSD voor leden en niet-leden haar inmid dels traditionele roofvogelexcursie onder leiding van twee ervaren gidsen. Deze twee uur durende wandeling voert langs de Koudekerkse Inlaag en de polders langs de Stolpweg. Zowel in de inlaag als in het poldergedeelte bestaat een redelijke kans om foeragerende blauwe en bruine kiekendieven, buizerds en torenvalken te spotten plus, met een beetje geluk, smelleken of velduil. Verzamelen: 28 januari om 9.30 uur op de parkeerplaats bij de Plompe Toren langs de Oosterschelde. Aanbevolen: warme kleding, laarzen of hoge schoenen en verrekijker. Warme drank is ter plekke aanwezig. Voor leden en partner is de excursie gratis. Niet leden be talen 5 euro. Nadere mededelingen volgen via de website www.nvsd.nl. 9 december Hofweg Oosterland - wilgen knotten 23 december Driehoek Haamstede - wilgen knotten 13 januari "Watergat"- wilgen knotten langs de duinwaterloop 3 februari Sasput (onder voorbehoud) - wilgen knotten en begroeiing maaien 24 februari Sasput (onder voorbehoud) - idem 13 maart NB dinsdag! - grote MAS-activiteit (nog niet bekend) 17 maart Flaauwers - eiland maaien 31 maart Laatste werkdag winterseizoen - nog niet bekend waar De data staan vast, maar activiteiten kunnen veranderen. Bel voor zekerheid naar Henk Dalebout, tel.06-2074 5396. 7

Sterna | 2017 | | pagina 7