Lid met Vogeljaar f, 10,per jaar Lid zonder Vogeljaar 5, Jeugdlid (tor 18 jaar) met Vogeljaar 7,50 M Jeugdlid zonder Vogeljaar 2,50 Zij die menen dat zij meer dan Let minimum willen doen om het be- schermingswerk mogelijk te maken, moeten daarin uiteraard niet aarzelen. Om onnodige kosten (toezenden drukwerk etc.) te voorkomen zouden we graag 1 maart aps„ als sluitingsdatum voer contributiebetaling beschouwen. RDKENING^EN ^MTWOORLIhG_1970 INKOMSTEN UITGAVEN Subsidies fD 55, Contributies f. 691, Nadelig saldo f. 238,08 Drukwerk, norti e,d. f. 98,85 Kosten tijdschrift Bewakingskosten Abonnementen f, 570,73 f, 310,50 f. 5,— Totaal 8408 Totaal f. 984,08 TOEZENDING _V0GE I JA AEL Omdat we in verband met verzending van het Vogeljaar op korte ter mijn dienen te weten welke leden dit wel resp. niet wensen te ont vangen, mogen we u versoeken als volgt te werk te gaan: 'IER OMGAANDE maar in ieder geval tot uiterlijk 10 februari a.s, maakt u contributie en abrnnementsgeld over op de girorekening van' de penningmeesterGaarne het totaalbedrag specificeren, eveneens voor 10 februari a0so zendt u het antwoordstrookjewat op de laatste pagina staat afgedrukt, in aan de heren Borm of Ottens DE STELT KLUUT Voor we er toe cvergingen Het v.geljaar tot ons contactorgaan te maken, verzorgden we zei:: van tijd tot tijd een gestencilde uit gave "Himantopusgeheten om het contact met onze leden te onder houden. Nu door de gestegen kosten Het Vogeljaar (helaas) niet meer aan ieder lid kan worden toegezonden, zou dat betekenen dat we daar door het contact met een aantal leden zouden verliezen. Om dat te'voorkomen ligt het in onze bedoeling zo mogelijk 6x per jaar een gestencilde uitgave te doen verschijnen over het wel en wee van de Vogelwacht. We zullen die uitgave brengen onder de naam "Steltkluut De "omslag" is uitgewerkt en getekend door de heer R. van Rensen te St. Gillis-Waas naar een idee -van de heer Koster. Ons oude en naai we hopen vertrouwde- embleem (indertijd voor ons ontworpen en getekend door ons lid Br. G. van Avermaet) overziet hierin het hele gewest. We hopen dat het bestuur daarin ook zal slagen. Overigens mrgen we een ieder adviseren op het Vogeljaar geabonneerd te blijven. Elke twee maanden ontvangt men een aflevering die tal van interessante artikelen bevat. Onze "Steltkluut" zal meestal niet meer kunnen zijn dan een mededelingenblad'. NESTKASTENWERK. Een aantal nestkasten op de wallen van Hulst -indertijd opgehangen door de Vogelwacht- is aan vernieuwing toe. De heer Koster zal dit gedeelte van ons werk voor zijn rekening nemen. 2 O J

de Steltkluut | 1971 | | pagina 2