Van de Wielewaal, afdeling Gent, is een uitnodiging ont vangen om een presentatie te geven over de natuurweten schappelijke waarden in Gost Zeeuws-Vlaanderen. G. Spon- selee zal deze presentatie verzorgen. Op het bezwaarschrift in verband met Bestemmingsplan Bui tengebied van de gemeente Terneuzen (zie 7-9-'76) is een negatief antwoord binnengekomen. Zoals de procedure voor schrijft zullen we nu een bezwaarschrift aan de Gedeputeer de Staten sturen. 17-1-'77. Door ons zal een brief worden opgesteld, mede op verzoek van enkele leden, waarin wij schrijven dat er klachten zijn over de jacht door de huidige jachtconbinatie in de Braakman. De brief zal worden gezonden aan De Directeur der Domeinen te s-Gravenhage. In de Riet- en WulfsdijkpolderGsm. Hulst, is een ont- grondirgsvergunning aangevraagd voor een bij ons bekend perceel. Wij zullen hiertegen geen bezwaarschrift indie nen omdat we vinden dat het gebied er op vooruit gaat. G. Sponselee heeft om overleg gevraagd aan do aanvrager inzake de beplanting. We vinden dat een ouderwetse beplan ting van b.v. meidoorn en es wel kan aan êên zijde van het perceel, maar niet tegen de waterkant. We hebben besloten els vereniging lid te worden van het I.V.N. te Terneuzen. 1—3—77. We zullen in de toekomst proberen om bij de excursies wat meer te vertellen over b.v. de vogels die worden gezien. Dok over het gebied dat bezocht wordt zullen we wat meer informatie geven. In het Axelsc bos is door de gemeente een oeft nveld ge pland. We zullen de gemeente een brief sturen om mee te delen dat we hiertegen t.z.t. bezwaar zullen aantekenen. We hebben f. 5Ci,gestort op de rekening van de vereni ging Mondeal Alternatief, de vereniging die strijdt tegen de schandalige vogelvangst o.c. in Italië. Dit als steur voor hun goeds werk. 23.

de Steltkluut | 1977 | | pagina 10