ontlokte "Als het a.s. zondag regent of slecht weer is, weet ik tenminste wat ik te doen heb". Al met al een zeer geslaagde avond en het beste bewijs, dat je niet altijd bestuurslid moet zijn om tot zulke prestaties te kunnen komen. Wie is ons volgende lid die zulk een prachtige dia-avond verzorgt B.M. Grootjans. PUNTEN UIT DE BESTUURSVERGADERING. Al geruime tijd geleden hebben wij besloten de belang rijkste besluiten van de bestuursvergaderingen regelmatig te publiceren in De Steltkluut. Tijdgebrek- en plaatsge brek, waardoor de onderwerpen vaak niet meer actueel waren, hebben voortdurend tot uitstel geleid. Vanaf heden zal Pe ter Maas dit onderdeel verzorgen, zodat wij u op de hoogte kunnen houden, wat er zoal in de bestuursvergadering be sproken wordt. Het bestuur. 7-3-'76. Aan het College van Burgemeester en Wethouders te Terneu- zen is door ons een bezwaarschrift gestuurd i.v.m. het Be stemmingsplan Buitengebied. Men verbond het gebruik van biociden aan een aanlegvergunning van BGWmaar niet aan een verklaring van GC. Bovendien waren we het er niet rnee eens dat de platen in de Wescerschelde binnen de gemeente Terneuzen, als waterweg bestemd werden. Door' ons is voor gesteld alle platen, met uitzondering van de Middelplaten, de bestemming natuurgebied (beschermd) te geven. 20-12-'75. J. v.d. Steen en F. Tombeur zullen bij de uitgaven van hun jaarverslagen over' Canisvliet en Zwartenhoek een bijdrage ontvangen als ze hierom verzoeken. Ais voorwaarde wordt gesteld, dat no jaarverslagen de naam van de Steltkluut vermeld zal worden. De Stichting Zeeuws Landschap heeft een verzoek aan ons ge daan om renteloos geld te mogen lenen van de vogelwacht voor het aankopen van natuurgebieden. In principe zijn wij bereid om voor dit doel geld uit te lenen tegen de norma le rentevoet. Voor gebieden in Oost Zeeuws-Vloanderen zou den we zelfs bereid zijn om voor dit doel tijdelijk rente loos geld voo]' te schieten.

de Steltkluut | 1977 | | pagina 9