vertonen. Verder overwegen we een speelse slottest te houden en een groot deel van de avond te besteden aan vragen en informatie. Op ons verzoek zullen aanwezig zijn: Passage Boekhandel Axel met velerlei vogelboeken. Optiek Wikkerink met kijkers en telescopen Alle onderwerpen welke behandeld worden, worden toegelicht aan de hand van dia's, films en voor zover nodig geluid. Hierbij zijn betrokken: B. Grootjans, P, Maas en G. Ottens. De voorgestelde indeling per lesavond is: 19.30 - 20.15 uur: 1ste deel 20.15 - 20.30 uur: koffiepauze 20.30 - 21.15 uur: 2de deel 21.15 - 21.30 uur: slotdiscussie en vragen. Het is echt niet de bedoeling er een eenrichtingsles van te maken. Ook tijdens de inleiding kunnen vragen ge steld worden. Bovenstaande planning is dus slechts globaal, Verder zijn navolgende zaken van belang: - De kursus kan alleen doorgang vinden als er minstens 25 belangstellenden zijn; - Cursusplaats: Axel, foyer De Halle - Aanvang en duur: 19-30 - 21.30 uur - Kursusgeldleden ZVTJ/IVN/STELTKLUUT f. 20,-; niet-leden f. 30,- jeugdleden Vogelwacht en jeugdi gen met CJP f. 15,-. Aanmeldingen tot 1 september door storting van het kur susgeld onder vermelding: Kursus vogels herkennen. BIJ VOORKEUR op giro 498653 van ZVU te Middelburg, pöstbüs~ï24~of bij de pnm van Vogelwacht De Steltkluut, 't Zand 52a, Koewacht. Gironummer 265961Ook vermelden Kursus vo gels herkennen. Consumpties tijdens de lessen zijn niet in het kursus geld inbegrepen Getracht zal worden op een zaterdag tijdens de duur van de kursus een practicum-uurtje in het veld in te lassen, Als er voldoende belangstelling is zullen we de kursus afronden met een gemeenschappelijke bustour naar de vo- gelrijkste gebieden van oostelijk Zeeuws-Vlaanderen De kosten hiervoor zijn niet in het kursusgeld inbegre pen en of deze tour doorgang kan vinden zal afhangen van de er aan verbonden kosten, 74-

de Steltkluut | 1977 | | pagina 4