75- Dit en andere zaken zullen tijdens de kursus met de deel nemers doorgepraat worden. Eventuele nadere informatie wordt verstrekt door: G. Sponselee, Saxhavenstraat 5? Hulst, tel, 01140-3707, EXGÜRSIEPROGRAMMA Zaterdag 3 september. Wandeling om het Groot-Eiland, lëiding A, dë Kind, Verzamelen te 9«00 uur aan de Brug van Nr. 8, de parkeer en picknickplaats aan de westzijde van het Groot Eiland. Zaterdag 8 oktober, Wandeling door de WMZ-bossen te Sint Janstëen, Doel ii vooral het waarnemen van trekvogels. Leiding A, de Kind. Verzamelen te 9»30 uur aan het kantoor van de Nederland se douane te Kapellebrug aan de weg Hulst-Sint Niklaas. Zondag 30 oktober. Wandeling o.l.v, A, de Kind over de Lïnïëdïjk te HuistVerzamelen te 9«30 uur aan de mast van de Centrale Antenne aan de Koolstraat/begin Linie- dijk, Zondag 5 november, Fietstocht o.l.v. A. de Kind door de 'bössën~van~5Int~Jansteen en Glinge. Verzamelen te 9-30 uur aan het kantoor van de Nederland se douane te Kapellebrug (zie 8 oktober). ADRESWIJZIGING COORDINATIE-0BGAAN Met ingang van 1 juni 1977 is de heer C.J. Kalden als coördinator bij de Stichting Zeeuws Coördinatie-orgaan in dienst getreden. In verband hiermede is het adres van de Stichting gewij zigd in: Adenauerstede 44-51 Goes 4463 GJ. tel. 01100-28259. U wordt verzocht de contacten voortaan te laten lopen via de coördinator en alle correspondentie te zenden aan bovengenoemd adres. Namens het bestuur: S, Parma, Secretaris. HERDRUK SAAFTINGEBOEK. Werd in de vorige Steltkluut reeds aangekondigd dat het Saaftingeboek opnieuw zou worden uitgegeven, inmiddels is de herdruk verschenen. De prijs is f. 8,- per stuk, afgehaald bij boekhandel van Geyt in Hulst, bij Buijs in Emmahaven of Standaard Boekhandel Sint 'Niklaas, Ook bij Sponselee aan huis zijn ze verkrijgbaar.

de Steltkluut | 1977 | | pagina 5