DE STELTKLUUT Jaargang 7» Nummer 5- oktober "1977- PETER MAAS: aftredend bestuurslid. Binnen het bestuur van De Steltkluut begint het wat op een duiventil te lijken: er zijn binnen korte tijd ver schillende bestuursmutaties geweest. Nu gaat Peter weer weg, (in onze streek niet geheel ongebruikelijk: jongeren die willen gaan studeren, moeten zich elders in Nederland vestigen) hij gaat studeren. Hij blijft wel binnen zijn hobby: zoölogisch analist. Peter is als vertegenwoordiger van de jeugd in het be stuur gekomen en we moeten zeggen dat hij aardig heeft meegedraaid. In de enkele jaren dat hij meedacht over het beleid zijn er veel goede ideeën naar voren gebracht; eigen opvattingen en meningen van zijn achterban. Helaas is zijn achterban wat uit elkaar gevallen. Ook alweer de zelfde oorzaak: wegtrek om studieredenen. Een jongere generatie, echt een groep van belangstellenden, heeft zich nog niet gegroepeerd en aangemeld. Ze moeten er ongetwijfeld wel zijn, maar ze werken nog meer op zich zelf Peter heeft ook vrij veel veldwek verzet en met hem de he le groep. We hopen binnen niet al te lange tijd een over zicht van de avifauna van de Otheense Kreek te kunnen pu bliceren Jammer is het dat we onder de jeugdigen geen opvolger voor hem hebben kunnen vinden. Dat betekend dus dat het jeugd- element voorlopig niet in ons bestuur vertegenwoordigd zal zijn. Peter, dank voor het vele werk, veel succes met je studie en eenmaal afgestudeerd zullen we zien of we weer een be- stuursplaatsje voor je kunnen inruimen. We blijven op je rekenen. Sp. ALGEMENE LEDENVERGADERING In verband met het afscheid van ons bestuurslid Peter Maas beleggen we deze extra algemene ledenvergadering om zo spoedig mogelijk de vacature in het bestuur te kunnen op vullen 89.

de Steltkluut | 1977 | | pagina 3