Agenda 1Opening. 2. Notulen vorige algemene vergadering. 3Bestuursverkiezing in de vacature P. Maas. Het be stuur beeft de heer dr, G. Harts te Hulst bereid ge vonden zitting te nemen in het bestuur. Hij wordt dan ook voorgedragen als candidaat. Tegencandidaten kunnen tot de aanvang van de vergadering bij de se cretaris worden ingediend. De schriftelijke candi- daatstelling dient te zijn vergezeld van een bereid verklaring van de voorgestelde. 4. Voorstel wijziging contributie voor 1978 en medede lingen over abonnement Vogeljaar voor 1978. 5. Rondvraag. 6. Sluiting huishoudelijk gedeelte. Korte pauze. Daarna zal onze voorzitter, G. Sponselee, een inleiding houden over: Beschermde dieren in Nederland, speciaal met betrekking tot de soorten welke in ons gewest *roorkomen. Toelichting aan de hand van dia's. Tot slot van de avond vertoont A, de Kind een door hem en B. Grootjans opgenomen smalfilmpje, vnl. over water vogels. De duur hiervan zal ca. 30 minuten zijn. Ook niet-leden zijn welkom op de lezing na het huishou delijk gedeelte. Datum: woensdag 2 november. Aanvang 20,00 uur. We hopen rond kwart voor negen met de lezing te kunnen beginnen. Plaats: Geref. Jeugdgebouw De Poort, Terneuzensestraat 2, Zaamslag. EXCURSIES. Correctie In de vorige Steltkluut is aangekondigd een excursie op zondag 5 november. Dat is onjuist. Gelieve te lezen: zondag 6 november. Zaterdag 26 november: wandeling over de Axelse Vlakte ten züïden van Sluiikil o.l.v. B. Grootjans. VerzameLen te 9-00 uur aan de Axelse Sassing, halver wege Axel en Sluiskil (bij de silo en het haventje). 90,

de Steltkluut | 1977 | | pagina 4