DE STELTKLUUT Jaargang 7. Nummer 6. december 1977. ADRESWIJZIGING SECRETARIAAT. Sedert de Algemene Vergadering van 4 november j.l. ia het secretariaat gevestigd bij: Dr„ G, Harts, v. Vollenhovenstraat 15, Hulst. RESTÏÏÜRSM'PTATIE Het was me bijna door het hoofd gegaan dat ik voor deze Steltkluut een woordje moest schrijven over de verande ring binnen het bestuur, Ik weet zeker dat er één man helemaal niet rouwig om geweest zou zijn: Geert Ottens, Want daar gaat het over, en hij zal wel vragen: moet dat nou? En ik dacht van wel. In 1961 heeft Geert het secre tariaat overgenomen en tot heden toe heeft hij het druk ste baantje binnen de club vervuld. Gelukkig gaat hij niet weg, hij blijft bestuurslid en daarom hebben we er niet al te veel drukte van gemaakt. Dat wil hij ook niet maar dat wil nog niet zeggen dat het dan maar achterwege moet blijven. Waarom hij het secretariaat kwijt wilde Wat deed hij in die vijftien jaar: allereerst zes zoons grootbrengen, een proces dat nog voortduurt, twee keer verhuizen, de laatste keer gepaard gaande met een ingrijpende verbou wing. En dat laatste deed het hem: er trad wat bouwmoe- heid op bij hem. Toen we dan ook dr. G. Harts uit Hulst- bereid vonden het secretariaat over te nemen, was het voor Geert gauw bekeken. Hij zoekt echter binnen de ver eniging ander werk en dat is er echt wel. Aktief veldwerk en het zorgenkind: jeugdleden, zullen t.z.t» onder zijn hoede komen. Geert, dank voor het vele administratieve werk dat je afgelopen jaren gedaan hebt. Nu komt er weer tijd voor het echte vogelwerk. Guus, welkom in de club, Je draaide al een tijdje mee en je begint het oostzeeuwsvlaamse land al aardig te kennen, ook al woon je hier pas enkele jaren. Maar ook in Utrecht was je aktief in de Vogelwacht, We zijn er van overtuigd dat we een goede secretaris ge vonden hebben en we hopen dat je zelf genoeg tijd over houdt om vogeltjes en landschap te kijken, G- Sponselee. 121

de Steltkluut | 1977 | | pagina 3