Najaar 1976. Het oostzeeuwsvïaamse landschap is ons hijzonder veel waard. Ondanks regelmatige aantastingen zijn er nog wel wat mooie plekjes bewaard gebleven. Dat is de reden waarom wij ons tot u richten: leg met uw eigen middelen: potlood, pen, penseel, verf, krijt enz. die waardevolle plekjes vast en laat ons zien hoe u er tegen aankijkt. Vindt u dat er niets meer is overgebleven van al het mooie, wel, leg dat dan vast. Wij hopen uw inzending(en) voor 31 december 1977 te mo gen ontvangen onder het motto Oost Zeeuws-Vlaanderen getekend. Wij houden niet van competities en daarom geven we geen prijzen, geen waarderingen, geen eervolle vermeldingen. Wel zullen we, in samenwerking met de heer P» van Geyt uit Hulst alle ingezonden werken - of eventueel een se lectie eruit in verband met de beschikbare ruimte - in het voorjaar van 1978 in zijn galerie tentoonstellen. Technische gegevens: Onderwerp: het oostzeeuwsvïaamse landschap in de ruimste zin des woords zowel natuur als cultuur, w.o. de Schelde, schorren, slikken, polders, dijken, vegetaties, planten, vogels, zoogdieren, oude grenspalen, boerenhekken etc. Technieken: alle. Deelname: staat open voor ieder. Sluitingsdatum: 31 december 1977» Inzenden: tussen 1 en 15 januari 1978 aan: Expositie Oost Zeeuws-Vlaanderen getekend, Galerie van Geyt, Steen straat 20, Hulst. Expositie: voorjaar 1978 in Galerie van Geyt. Vorm van inzenden: tentoonstellingsklaar Bijvoegen: korte verklarende omschrijving van plaats, tijd etc. Nadere inlichtingen: P. van Geyt, Steenstraat 20, Hulst. Tel. 01140-2670 Werkstukken blijven uiteraard eigendom van de makex. 124.

de Steltkluut | 1977 | | pagina 6