DIVERSEN Zaterdag 4 november, wandeling door de bossen en ïangS~dë~Wëëïkins~van Clinge o.l.v. N- v.d. Kerkhove Verzamelen te 9-00 u aan de Opperstraat (de eerste weg rechts op de weg Clinge - Nieuw-Namen) Zaterdag 25 november, Hellegat o.l.v. B, Grootjans. VërzamëIën~tê~57Ö5~ü aan gemaal Campen. Borden Camping Hellegat volgen. Verzoek voor de excursie niet over of op de dijk te lopen. OOST ZEEUWS VLAANDEREN GETEKEND. Deze tekenwedstrijd kreeg in de pers ruime publiciteit hetgeen kan worden uitgelegd als een bewijs van de kwaliteit van het gepresteerde. Het aantal deelnemers (51 werkstukken) en de kwaliteit van het getekende heeft ons aangenaam verrast en wij zijn er zeer mee ingenomen, Alle deelnemers, ieder naar eigen vermogen, hebben een waardevolle bijdrage geleverd aan het tonen van de schoonheid van onze streek. Er zijn zelfs tekeningen bij die niet behoeven onder te doen bij beroepswerk. Misschien zijn er bij die nog beter zijn. Vele van de tekeningen komen ons zeer mooi en waar devol voor. Wij prijzen ons gelukkig met het welslagen van dit project. Het geeft ons vertrouwen in andere activi teiten. Aan alle medewerkers: proficiat en hartelijk dank voor uw werk dat getuigt van uw liefde voor de natuur en de schoonheid van eigen land. De inzendingen waren van (volgorde volgens catalogus) T» Verwilligen; W. Heve; J. Vergouwe; R. IvensP, van Damme; R. Koole; T- Totté; J. de Maesschalck; J.Pluym; E, de Nijs; R. van Laere; A. Koole; F. Slock; H, van Herk; H, Boelhouwer; J. van Trirum; M. Blanckaert; F- Picavet, G. van Avermaet; R. van Rooy; Ch. Burm; M. Verstraeten. Het Bestuur. 8 5

de Steltkluut | 1978 | | pagina 7