EXCURSIES EXCURSIEVERSLAGEN Avermaetverlucht met enkele foto's van B.Grootjans en gedrukt op kringlooppapier. Het is in bijna alle Z.Vlaamse boekhandels verkrijgbaar alsook bij de SB- boekhandel te Sint Niklaas voor 5-75- Per post krijgt men het toegezonden als bovengenoemd bedrag wordt overgemaakt op postgironummer 30 42 62 tnv G.Sponselee, Hulst. Zaterdag 13 januari. Auto-excursie met eigen auto's naar kreken en ganzen. We bezoeken o.a. Axelse Kreek, Groot Eiland, de Vogel, de Putting en zo mogelijk Vlaamse Kreek e.v.a. Start te 9-30 uur op de parkeerplaats bij de Halle te Axel. Terug te ca. 15.00 uur. Laarzen en lunchpakket mee. We rekenen erop dat niet-autorijders de vrije plaatsen bij andere deelnemers kunnen innemen. We stellen voor - indien gewenst - de mede-inzittenden de benzinekosten betalen op basis van 1 liter op 8 km, om te slaan op het totaal aantal inzittenden. Om er een indruk van te hebben met hoeveel mensen we op pad gaan, zou A. de Kind - 01140-2358 - graag voor 6 januari Uw aanmelding tegemoet zien. Zaterdag 3 februari. Wintertocht in Saaftinge o.l.v. R. Bleyenberg. Route en duur worden ter plaatse be paald. Vertrek op Emmadorp te 10.30 uur. Aanbevolen: lunchpakket meenemen. Zorg voor goede laarzen en degelijke winterkleding PUTTING, Hengstdijk, 16-9-78. Weer: bewolkt met af en toe zon lichte nevel. Deelnemers: 11 Leiding: E.Borm. Toen dhr Sponselee, M.Buise en ondergetekende om kwart voor negen bij het vertrekpunt, de kerk van Hengstdijk, aankwamen, bleek daar nog niemand aanwe zig te zijn. De weerman had gelukkig met ons re- 1 53

de Steltkluut | 1978 | | pagina 11