in Putting, witte kwikstaart 1 ad+4juv, gele kwik staart 3) torenvalk 1, ekster 3» blauwe reiger 4, groenling 2, goudplevier 250, watersnip 1, pimpel mees 2, turkse tortel 2, grote "bonte specht 1 in dorp 1 in bosje pastorietuinmerel, roodborst 1 in pastorietuin, fitis of tjiftjaf 1 geh. Plantenbrosse melkdistel, kattedoorn, aardbeikla ver, bitterzoet, klein streepzaad, melkdistel, var kensgras, akkermelkdistel, akkerkers, zeeaster, herfstleeuwetandduizendblad, zevenblad, hopklaver reukloze kamille, blaartrekkende boterbloem, veld- lathyrus, wilde peen, pastinaak, agrimonie, hegge- duizendknoopboerenwormkruidklein hoefblad, akkermuntrode ogentroost, ijzerhard, St.Jacobs- kruiskruid, klein kruiskruid, speerdistel, akker distel, nachtkoekoeksbloem, heelblaadjesharig wilgenroosje, wilde cichorei, knoopkruid, grote klis, heemst, klein knopkruid, bitterkruid, dubbel- kelk Zoogdierenhaas 1, 'n witrugrund (matig zeldzaam) Kikkersbruine kikker 5 ex. Paddestoelen: reuzenbovist 7> inktzwam talrijk op 'n akker, talrijke andere zwammen in bosje pastorie tuin op houtmolm. H.Bun, Clausstraat 11, Hulst. MOLENKREEK WESTDORPE, 14-10-78. Weer: Mistig, zicht van 75 mtr, daarna afnemend. O O Temperatuur: eerst 8 C toenemend tot 20 C. Windstil Aantal deelnemers: 7 Toen we om 9 uur vertrokken langs de Oost-Molenkreek was het zicht 75 meter. Met de gedachte dat het wel gauw zou opklaren gingen we op pad. Maar het weer zat ons niet mee. Het bleef mistig maar om half elf klaarde het gelukkig op. Teruggekomen op het vertrek punt hoorden we een Cetti's Zanger. Toen gingen we verder rond de Molenkreek, We waren terug rond half twaalf. Daarna werd de groep ontbonden. Op het aller laatste moment hoorden we nog een waterral gillen. 156

de Steltkluut | 1978 | | pagina 14