- F.Tombeur zou graag 10 koolmezenkasten hebben. A. de Kind en W.van Laere zullen hiervoor zorgen. - er kunnen zich nog mensen opgeven voor de najaars cursus - het verslag van P.Maas over de Otheense Kreek gaat naar de drukker. - G.Sponselee en M.Buise werken aan een verslag over zoogdieren en reptielen. - excursies: de belangstelling mag best groter zijn, de excursies zijn voor alle leden. - P.Maas stelde een reg: ister samen van de eerste zeven jaargangen van de Steltkluut. Rondvraag J.vd,Kammen vraagt of het niet zinnig zou zijn de Jan Dekkerhut ergens anders te plaatsen. De voorzitter bedankt eerst Marion Ysebaert, Peter Maas en Henk Castelijn die de hut weer geschilderd hebben, en legt dan uit dat de hut niet op een opvallende plaats in ons over het algemeen wijdse landschap moet komen. De huidige plaats is uit oogpunt van controle en bereikbaarheid goed, de hut wordt nog regelmatig be zocht N.v.d.Kerkhoven vertelt dat de Zandput te Hulst om- bouwd wordt met huizen en daardoor in waarde achter uitgaat. Hij vraagt of hier nog iets tegen te doen is. Dit zal waarschijnlijk niet meer gaan. Marion Ysebaert stelt voor vanaf het voorjaar tot september een gebied meermalen op planten te inven tariseren om meer mensen met het determineren van planten vertrouwd te maken. Er ontstaat een discus sie over tyden van de excursies: J.v.d.Kammen denkt aan avondexcursies i.v.m. de lange zomeravonden. A. de Kind biedt aan een excursie te organiseren op een afwijkende tijd, als daar belangstelling voor be staat Na de pauze vertoonde A.Klaassen een door hem ver vaardigde film over het werk van de "knot-ploeg" Bij het zien van de film en het horen van het commen taar van de knotcoördinator H-v.d.Hemel zullen stel lig veel mensen enthousiast geraakt zijn voor het knotten, zodat het volgende seizoen de ploeg wel 1 5 0

de Steltkluut | 1978 | | pagina 8