NOTULEN VAN JE JAARVERGADERING van De Vogelwacht Oost-Zeeuws-Vlaanderen "De Steltkluut", gehouden op maandag 8 oktober 1979 Ie Axel. Afwezig met kennisgevingG.Ottens en B.Grootjans. De voorzitter opent stipt om 20.00 uur de vergadering en heet de ong. 30 aanwezigen welkom. Daarna leest de secretaris de notulen van de vorige vergadering en het verslag over 1978 voor. Als hierover geen op merkingen zijn volgt het financieel verslag van de penningmeester waaruit blijkt dat 1978 met een batig saldo afgesloten is. Dhr. van de Kammen informeert hoe het mogelijk is dat het Vogeljaar nog betaald moest worden terwijl het abonnement niet meer via de Vogelwacht liep. De rekening bleek pas laat binnen gekomen te- zijn. W.Wisse vraagt naar het fonds, ont vangen van Natuurmonumenten. Dit staat op een reke ning en wordt gebruikt voor opvang van grote uitga ven. De vergadering keurde jaarverslag en financieel verslag goed. De begroting voor 1980 is gewijzigd wegens de veranderde uitvoering van de Steltkluut. Uit de nieuwe posten blijkt dat voor 1980 een tekort verwacht wordt. N.a.v. de begroting Volgen geen op merkingen. Dhr.Lievens deelt namens de kascommissie mee dat de boeken gecontroleerd zijn. Hij is vol lof over het werk van de penningmeester. Dhr.Wijne heeft zijn twee jaar in de kascommissie er op zitten. ïn zijn plaats wordt dhr. de Hidder benoemd. Hierna volgt de bestuursverkiezing, echter niet nadat de voorzit ter de grote verdiensten, die Geert Ottens voor de Vogelwacht heeft gehad, nog eens onder de aandacht heeft gebracht. Aan Geert zal een passend geschenk worden aangeboden. Peter Maas wordt bij acclamatie tot nieuw bestuurslid benoemd. Hierna volgen een groot aantal mededelingen: - het "ooievaarsnest" staat, maar is nog niet be woond - er wordt gepeild hoe men denkt over roestpalen voor roofvogels. Er volgt een discussie over voor en tegen, een duidelijk standpunt kan nog niet ge formuleerd worden. 1 9 8

de Steltkluut | 1979 | | pagina 8