Jaarvergadering De Steltkluut i Jaargang 10 Nummer 1. Februari 1980. Mede om het contact met het voorbije jaar niet al te zeer te verliezen, beleggen we onze jaarvergadering voortaan^in het voorjaar Daartoe nodigen we onze leden uit tot het bijwonen van de ALGEMENE VERGADERING te Hulst op 20 maart 1980 om 19-30 uur in café De Ster, Overdamstraat AGENDA: 1 Opening. 2. Notulen algemene vergadering najaar 1979- (Zie Steltkluut december 1979 en de in de zaal aanwezige oopiën) 3- Ingekomen stukken en mededelingen. 4- Verslag van de secretaris over 1979- 5. Financieel verslag over 1979- 6. Verslag kascommissie en benoeming nieuw lid kascommissie 7. Bestuursverkiezing zie ook elders in dit blad). Aan de beurt van aftreden zijn: a) E.Borm en B.Grootjans. Beiden stellen, zich weer als bestuurslid beschikbaar en zijn herkiesbaar. b) G.Sponselee. De aftredende stelt zich herkiesbaar als voorzitter. Volgens de statuten dient de voorzitter als zodanig gekozen te worden. Een ieder die in één van de vacatures een candidaat wenst te stellen, of zichzelf candidaat stelt, dient dat tot uiterlijk één week voor de vergadering schriftelijk mee te delen aan de secretaris; van de candidaat dient een accoordverklaring bij gevoegd te zijn. Vermelden voor welke vacature men een candidaat indient. 8. Rondvraag. 9. Sluiting huishoudelijk gedeelte. In verband met het lange napauze-programma streven we er naar het huishoudelijk gedeelte te beëindigen tegen half negen. Na een korte PAUZE 1

de Steltkluut | 1980 | | pagina 3