PUNTEN UIT DE BESTUURSVERGADERING E.Borm 1976 1979 1980 B.Grootjans 1971 1980 1980 A.de Kind 1977 1980 1981 P.Maas 1979 1982 1982 Vastgesteld op de bestuursvergadering van 7 november 1979- Het bestuur. In het vervolg zullen we in de Steltkluut weer een aantal onder werpen/besluiten behandelen die in de bestuursvergaderingen aan bod zijn gekomen en waarvan we denken dat het nuttig is dat de leden daarvan op de hoogte worden gebracht. U krijgt daardoor een beter inzicht in wat er allemaal binnen de vereniging omgaat. GEZINS-LIDMAATSCHAP. Op de jaarvergadering van 8 October 1979 werd gevraagd een gezins lidmaatschap tegen gereduceerd tarief in te stellen. Op de DB-vergadering van 7 november daaropvolgend is dit punt aan de orde gewetst. Overwegende dat: - gezinsleden zonder meer toegang hebben tot alle activiteiten van de club m.u.v. "dure" activiteiten als cursussen, busreizen etc, waarvoor extra betaald moet worden, en tot de jaarvergadering met dien verstande dat er geen bezwaar is tegen het bijwonen ervan, maar dat ze geen stemrecht hebben; - het slechts om enkele personen gaat; - in een aantal gevallen ieder lid' persoonlijk De Steltkluut wenst te ontvangen; alleen door die niet te versturen kan worden voor komen dat een gezinslidmaatschap "verliesgevend" zou worden en dat - de administratieve romslomp zo groot is dat er meer nadelen dan voordelen uit voortvloeien, is besloten: vooralsnog geen gezins-lidmaatschap in te stellen. Het bestuur. Bestuursvergadering 7-11-1979- De Stichting Mondiaal Alternatief steunen we met 25.-. Roversberg: We hadden een stukje dijk van 12 are en 40 ca ge pacht nabij Roversberg voor 60.- per jaar. Maar doordat de eigenaar van het stukje grond is overleden konden we het-kopen. Jos Neve heeft een beplantingsplan gemaakt wat echter veel zou kosten. Mede daarom wordt het weitje direkt overgedragen aan de Stichting het Zeeuwse Landschap. Hiervoor zal t.z.t. een uitvoe rig artikel verschijnen. Roestpalen voor Roofvogels: De nadelen lijken groter dan de voor- 3

de Steltkluut | 1980 | | pagina 5