het voorstel van der Kammen. Dhr Hoffmann stelt dat de con tributie toch meestal door de ouders betaals zal worden. Hij vraagt of bekend is hoe de verdeling van de jeugdleden over de verschillende leeftijden is, om na te kunnen gaan of verlagen van de grens zinvol is. Dit is niet bekend. De penningmeester rekent voor dat De Steltkluut per lid onge veer veertien gulden kost, zodat we er, ook met f 12.50 contributie voor jeugdleden toch al geld op moeten toeleg gen. Daarna wordt het bestuursvoorstel tot contributiewij ziging ongewijzigd aangenomen. De voorzitter heeft nog enkele mededelingen. Er is een brief van de heer van de Berg over slordigheid van sommige sportvissers en de nare gevolgen die dat kan hebben voor vo gels, is beantwoord door een bestuurslid van een Hengelsport vereniging. Dit antwoord wordt voorgelezen en blijkt enkele op zijn minst merkwaardig te noemen passages te bevatten. Geconcludeerd mag worden dat het gepubliceerde in De Stelt kluut blijkbaar niet uit de lucht gegrepen is. De Vogelwacht zal eens proberen contact te krijgen met de hengelsportver enigingen. 1 De familie die indertijd de stoot heeft gege-< ven tot de actie Redt de Axeler Olmen wil 't geld dat zij beschikbaar stelde niet terug, maar zou graag willen zien dat het besteed wordt voor een ander doel in dezelfde rich- Marion Kint deelt mee dat 't Duumpje bezig is aan een nieuwe avifauna voor West Z.Vlaan deren en stelt voor om door samenwerking te B komen tot een avifauna voor geheel Zeeuws-Vlaanderen. Hoe wel er practische problemen zijn, met name wat betreft de hoeveelheid werk en de manier van uitgeven, lijkt het een goed voorstel; er zal met 't Duumpje contact worden opgeno men. Het huishoudelijk gedeelte wordt te 20.25 uur afgesloten. Na de pauze vertoont de heer E.Steyns dia's van planten op de dijken in de omgeving van KloosterzandeH.Castelijns laat dia's zien over planten en vogels van de Shetlands en W. van Laere draait zijn film over Zwartenhoek. De heer Schutz tenslotte sluit de avond af met dia's over de schoon heid die landschap en natuur van O.Z.Vlaanderen ons te bie den hebben. Alle bijdragen stonden op een hoog peil en een andere avond met bijdragen van eigen leden zal ongetwijfeld weer de moei te waard zijn. G.H.Harts, secretaris. 4

de Steltkluut | 1981 | | pagina 6