ming worden besteed als wenselijk zou zijn. Wijziging in deze situatie zal slechts kunnen plaatsvinden bij uitbreiding van het personeelsbestand Daarom is het van belang de krachten welke werkzaam zijn op het gebied van natuur- en landschapsbescherming te bundelen teneinde gezamenlijk de problemen aan te pakken. Voor Oost Zeeuwsch-Vlaanderen geldt dat de contacten tussen De Steltkluut en Staatsbosbeheer nauwer aangehaald moeten worden en dat niet geschroomd moet worden elkaar in een vroegtij dig stadium van elkanders standpun ten op de hoogte te stellen. Ieder heeft hierbij uiteraard op basis van de haar opgedragen taken haar eigen verantwoordelijkheden doch het onderlinge begrip voor de onderscheiden standpunten zal er door vergroot en de behartiging van de pa- ralelle belangen door versterkt wor den. ratelpopulier Kortom: een goede samenwerking is in ieders belang. Bovenstaand verslag, opgesteld door de heer ir Th. Vette is besproken in de bestuursvergadering van 3 december j .1. Het hele bestuur kon instemmen met het verslag en de daarin gestelde uit- ganspunten, hetgeen inhoudt dat de controverse tussen SBB en De Stelt kluut tot het verleden behoort. eel of witte popu lier WUF NEDERLAND, postbus 7, Zeist. Geachte heer Stoop, Dank U voor Uw brief van 9 december j.l. Het door U geciteerde bericht "Schandalen in Italië" in de Steltkluut is waarschijnlijk zonder meer overgenomen uit 'n andere periodiek; in mei en juli dit jaar verschenen name lijk soortgelijke berichten. Uiteraard was dat voor ons re den om een en ander na te laten gaan. Het blijkt dat noch WWF-internationaalnoch WWF-Italië iets bekend is van een uireiking van een zilveren Panda aan 6

de Steltkluut | 1981 | | pagina 8