tekend. De deelname hieraan stond voor iedereen open. Het was de bedoeling, dat de mooiste plekjes in het 0Z.Vlaamse landschap, dat ons hijzonder na aan het hart ligt, werden vastgelegd met ei gen middelen waarhij alle technieken waren toegestaan. Daar het hij sommige kunstenaars nogal lang duurde eer ze inspiratie en tijd kregen om aan deze uitnodiging te voldoen, werd de inleve- ringadatum verscheven naar 31 december 1977. In het voorjaar van 1978 werd van 21 april tot 14 mei een expositie gehouden van de werkstukken in Galerie Van Geyt in de Steenstraat te Hulst. Er wa ren prachtige tekeningen en aquarellen hij die "indrukken weerga ven van O.Z.Vlaanderen zoals de kunstenaar het ziet", ZEER AKTIEVE LEDEN Bij het doorbladeren van de oude Steltkluten bekruipt je, als ge schiedschrijver, het verlangen om iedereen te willen noemen. Dat dat onmogelijk is zal iedereen kunnen en willen hegrijpen. Met het risico er een paar te vergeten, kan ik toch niet nalaten om weer enige namen te noemen van mensen die hebben geholpen om De Steltkluut te maken tot wat hij nu is. Dat waren o.a. J.v.d,Kam men, die rond Sas van Gent heel wat activiteiten ontwikkelde. A.Abrahamse uit het Villapark van de NSM te Sluiskil en E.Steyns uit Kloosterzandewiens verbalen steeds amusanter werden. R.Bley- enherg uit Nieuw-Hamen, die heel wat excursies verzorgde en dia presentaties hield; L.Persijn, die rond Koewacht waarnemingen deed en verslagen verzorgde over Kerkuil en Torenvalk. Van de hand van

de Steltkluut | 1981 | | pagina 27