Als 't weer het toelaat, zullen er enkele buitenactivitei ten zijn. Koffie, thee en soep zullen tegen een bescheiden prijs ver krijgbaar zijn. In de creche wordt voor Uw kleintje(s) gezorgd terwijl U deelneemt aan de activiteiten. Wie voor de markt wel spullen over heeft maar zelf niet kan/wil komen, kan deze bij Sponselee afgeven. Ze worden dan verkocht ten behoeve van De Steltkluut (tenzij U ze wilt weggeven natuurlijk). Zo nodig kan een en ander worden afgehaald, als we het tijdig tevoren weten. Wie mee wil werken (koffie, creche, film, buitenspelen etc) kan zich aanmelden bij Johan Calle 01150 - 50693. Markt, film e.d. worden gesloten tussen 18.00 en 18.30 uur. Medewerkers, knotters en andere belangstellenden blijven daarna nog een aantal uren gezellig bijeen. Om 20.00 uur zal de leider van de knotploeg, Henny v.d.Hemel, een over zicht geven over het wel en wee van de voorbije tien jaren en de plannen voor de toekomst ontvouwen. „O Nieuwe wintertentoonstelling in het Zeeuws Biologische Museum: GANZEN IN DE ZEEUWSE DELTA Naast de natuurhistorische gege vens hebben in deze expositie de volgende organisaties de mogelijk heid gekregen hun mening kenbaar te maken over het ganzenvraagstuk: cy Directie Faunabeheer van MLV, Kon. A> Ned. Jagersvereniging, Kritisch Fauna- beheer, Vogelbescherming, ZLM. Voorts: ganzencomputerganzeroer, ganzen- telbord, lesbrief en kieurwedstrijd De tentoonstelling loopt tot 30 april. Museum dagelijks o- pen van 10.00 - 17.00 uur. Toegangsprijs f 1.-/0.50. Groe pen kunnen op afspraak een rondleiding krijgen. Bel 01188- 2620. Het ZBM is gevestigd in Oranjerie kasteel Westhove, Duinvlietweg 6, Oostkapelle. Wij vinden dat we deze tentoonstelling niet mogen missen en daarom willen we er op zaterdag 3 april heen gaan. we doen dat met particuliere auto's. Henk Caste- lijns was bereid een en ander te regelen. 7

de Steltkluut | 1982 | | pagina 9