P Wie Waar Zakelijk Informatiemap bi^ Wat water bevat: geen resten, geen verlies, geen verontreiniging buiten de plaats van toepassing. Een computer-gestuurde dosering op de spuit (een vinding van een Limburgse fabriek); aanstrijkrollenalleen boven het ge was uitstekende planten distels in tarwe, aardappel opslag van De kosten bedragen 25,- voor de gehele kursus. Koffie en thee etc. komen voor eigen rekening. Aanvang avonden: 19.30 uur; einde te 22.00 uur. AANMELDEN of INFORMATIE? Strookje invullen en zenden naar: Mevr. J. Maas, Kievitstraat 34,4561 KK Hulst. Of even bellen: 01140-13660. sn Er wordt een map samengesteld waarin een aantal op de onderwerpen betrek- king hebbende brochures etc. gebundeld zal worden. Deze map wordt op de eerste bijeenkomst uitgereikt. iet ait an an De kursus is bedoeld voor: mensen - mannen en vrouwen - die belangstelling hebben voor de hen ili- omringende omgeving en bereid zijn om de kwaliteit van het milieu te te bevorderen. fer mensen die ervaring hebben in het voeren van een huishouden. ver- voor- Deze kursus geeft informatie over de relatie die er is tussen milieu en huis- houden. De deelnemers worden geacht na afloop van de kursus hun kennis over te dragen aan anderen. Het is dus een LEER en DOE kursus. Er zal naar gestreefd worden i.s.m. de kursisten een "vervolgsysteem" te organiseren, zowel naar doelgroepen als naar "terugkom" avonden, waar kursisten hun ervaringen kunnen uitwisselen en van elkaar leren. de ies De kursus wordt gehouden in de kleine zaal van Den Dullaert te Hulst. eten le- dus

de Steltkluut | 1982 | | pagina 21