MEDEWERKING GEVRAAGD dia- avond Stichting Lange-Afstand-Wandelpaden Lange-afstands-wandelpadenG-(rande) R(andon- néej-paden zo U wilt, zijn er in Europa vele. Het is een netwerk van gemarkeerde paden, zo dat U desgewenst van Pieterburen naar Nice kunt wandelen. Dat kan natuurlijk altijd, maar langs gemarkeerde, rustige wandelroutes, met beschrijving is het toch meer dan zo maar een eind weglopen. Samen met de GR-organisatie van Belgie werkt De Steltkluut aan een pad van Antwerpen naar de Belgische kust. In onze contreien loopt de route via Hulst-Koewacht-Sas van Gent. Zelf zullen we een aftakking naar Perkpolder voorstellen. De routes liggen al zo goed als vast, zijn al verkend en worden bin nenkort beschreven. In de loop van het najaar/komend voor jaar zal er gemarkeerd moeten worden. Zij die zich geroepen voelen een deel van hun - vele, wellicht gedwongen - vrije tijd aandit project te besteden, wordt medewerking gevraagd Neem contact op met Sponselee of met: Rob van der Veen, postbus 280, 4530 AG Terneuzen. Telefoon: 01150 - 17852. OM HET BEHOUD VAN SAEFTINGHE De Stichting Behoud Saeftinghe stelde met een royaal ge baar voldoende brochures beschikbaar om er elk lid een te sturen. U treft hem bijgesloten aan. Het doel van de Stich ting meldden we U reeds in de vorige Steltkluut: fondsen verzamelen om de beweidingsdruk met behulp van schapen in Saeftinghe te vergroten. Om U in de gelegenheid te stellen dat belangrijke doel te steunen, sluiten we een niet op naam gestelde acceptgiro kaart bij. Vergeet U niet die bij gebruik volledig in te vullen? Enook kleine giften zijn welkom. Dit winterseizoen weer een avond met werk van de leden? Bijdragen van rond de 20 mi nuten: dia's, film, verslag over verricht onderzoek, vogels en postzegels? Het hoeft niet enkel over vogels te gaan. Als 't aan ons ligt graag weer zo'n avond, maar om wat te kunnen organiseren moeten we wel in leiders hebben. Graag aanmelden bij Sponse lee voor 31 oktober aanstaande. 119

de Steltkluut | 1982 | | pagina 9