Redactie, vriendelijk verzoek onderstaande op te nemen in de Flierefluiters in De Steltkluut. Ik zou graag eens reageren op de brief van Deo van Taten- hoveIk ben al enkele jaren lid van De Steltkluut en 14 jaar oud. Ik ga wel eens mee, maar in de week en 's zater dags kan ik niet vanwege mijn studiedus is dat ook alleen maar in de vakanties of als er iets te doen is op zondag. Ik ben het volledig met Leo eens, namelijk dat er eens iets voor de jeugdleden apart moet georganiseerd worden. Want op de sliktocht in de Saeftinghe van 3 juni j.l., er was dan ook veel jeugd van onder de twaalf bij aan- te kijken) En als er toch zo iets is moet het voor jongelui boven de 12-13 jaar zijn. Ik zou er graag aan meedoen en hoop dat er vele anderen, maar ook ouderen aan mee doen, want ik vind dat ze niet tot last, maar eerder nuttig zijn: je kunt er iets aan vra gen als je het zelf niet weet. Ik hoop ook dat er meerdere reacties komen van leeftijd genoten, maar ook van ouderen. Eric de DeckereFr. Halsstraat 26, 4567 CX Clinge. Eric, jij wilt ook eens wat op zondag. Ook met jouw wen sen zullen we rekening proberen te houden, maar - en dat geldt niet voor jou Eric, maar voor iedereen - nu eens wat anders: het aantal deelnemers aan de sliktochten, ge houden op vrijw middagen of in de vacantie: 31/7 1 7/8 5 a 713/8 1 <5 met 3 kinderen. Wat moeten wij daar van denken? We vinden het niet erg dat er niet altijd veertig, vijftig man is, juist met kleine groepjes kun je ontzettend leuke waarnemingen doen,' voor ons geldt: is er behoefte aan? En dan zeg je: eens een en kele keer, eens in de zoveel jaar, maar niet te dikwijls. Of was er zo weinig belangstelling juist omdat het vacantie was. Moeilijk soms om de juiste reden te achterhalen. Een ding: we houden rekening met jullie wensen en al staat er niet in deze Steltkluut, let volgende keer maar eens op. De twee tekeningen in deze Flierefluiter werden gemaakt door Machteld Harts uit Hulst. Eigenlijk hoorden ze bij 't excursieverslag de vorige keer, maar toen was er geen plaats. 176

de Steltkluut | 1982 | | pagina 34