BESTRIJDING VAN STROPERIJ Stentor 18-1 - Watervogels in Vlaanderen, winterhalfjaar 1980-81 - Broedvogelinventarissatie 1981 in het Molsbroek (lokeren - Paleonthologische vondsten in het Molsbroek. 17-2 - Themanummer: alles over zandwinning. Limosa 55-1 - Voorkomen van Waterspreeuw in Nederland. - Problemen bij het inventariseren van de Goudvink als broedvogel. - Zeevogels in Nederland in 1978. - Soven Atlasproject. - Onderzoek in het Lauwerszeegebied De Composiet 15-5 - De Amerikaanse Vogelkers. - Voortplantingssystemen bij bladmossen (1 16-1 - Voortplantingssystemen bij bladmossen (2). - Moeten\we meer kunstmatige nestgelegenheid voor onze vogels creëren? 16-2 - Voortplantingssystemen bij bladmossen (3). Broedvogelinventarisatie Landgoed Ter Hooge 1981 Algemeen - Gegevens over de fauna van het Landgoed "Mensingete Roden in 1981 - Waddenbulletinjaargangen 77-78-79. 1 Tijdens het jachtseizoen is verboden het voorhanden hebben, te koop aanbieden, verkopen of afleveren van wild, levend of dood, dat niet overeenkomstig de Jachtwet is verkregen. Dit geldt tot 10 dagen na sluiting van de jacht. Dit verbod geldt ook voor: voor consumptie geschikte delen van grofwild, huiden van Steen marters, Boommarters, Otters, Dassen, Korhoenders, Eidereenden, Zaagbekken en eventueel ander door de Minister aan te wijzen wild. Opgezet wild valt onder het begrip "huiden". Dit verbod geldt dus niet voor huiden (opgezette exemplaren) als kan worden aangetoond dat deze zijn van wild dat rechtmatig is verkregen, of van wild dat buiten Nederland is bemachtigd. Ontheffing kan door de Minister verleend worden. 2. Na het jachtseizoen geldt eenzelfde verbod tot de opening van de jacht. Doch: daarna geldt punt 1 - hiervoor genoemd - weer Geconcludeerd moet worden dat het geheel moeilijk is omschreven. E.G.Borm, Tivoliweg 12, Hulst. 1 94

de Steltkluut | 1982 | | pagina 20