Een gesubsidieerd vegetarisch eethuis in Hulst, opgezet als werkgelegenheids project, roept nogal wat reacties op. Voor en tegen. Het kan verkeren. Er moeten evenwel nog meer goede idee- en over milieu-vriendelijk werken leven onder onze leden. Blijf er niet mee rond lopen maar spui ze. Zo nodig: bij ons als U denkt de weg niet te weten, we helpen U dan wel ze ergens aan te kaarten. Misschien iets in de richting van wild- en vogelafweermiddelen? De dit najaar niet van start gegane mossencursus zal komend voorjaar opnieuw georganiseerd worden. Voor de boottocht op de Westerscheldegepland voor 14 no vember j.l. was veel te weinig belangstelling. We conclude ren hieruit dat we dergelijke uitstappen uit ons pakket mo gen schrappen. Landelijk is een amfibiën-onderzoek - kikkers, padden en salemanders - opgezet. Wie van onze leden voelt hier iets voor? Handleiding en formulieren liggen bij Sponselee, die er zelf geen tijd voor heeft. Heem contact op. Alles wat André de Meyer weet over de paddestoelen van Z. Vlaanderen heeft hij samengevat in een boekwerk. Het bevat ontzettend veel informatie. Het is voor drievijftig ver krijgbaar bij Steltkluut en Duumpje. Wie het opgestuurd wil hebben, moet er nog eens evenveel bijdoen voor portokosten. Zal op al onze avonden uit voorraad worden aangeboden. LEDEN die na 1 oktober 1982 tot onze club zijn toegetreden en inmiddels hun contributie al hebben voldaan zijn ook voor 1983 niets meer schuldig. Toch krijgen ook zij - uniformi teit in adressering en gewicht - een acceptgirokaart toege zonden. Net doen of die er niet bij was. EN ALLE ANDERE LEDEN: maak van Uw penningmeester een geluk kig man: gelijk overmaken. Tarieven voor 1983 ongewijzigd. E.VERMANDEL, Poorterslaan 118, 01140 - 15617 houdt zich bij zonder aanbevolen voor alle waarnemingen van dagvlinders in onze regio. Gagevens over dit jaar en voor zover U de data nog weet, ook vat voorgaande jaren. C.Smet uit Heikant wil op niet al te lange termijn alle gegevens over nachtvlinders gaan verwerken. Ook hij zal Uw waarnemingen in dank aanvaarden. Adres: Vlasstraat 39, maar U mag Uw gege vens meesturen naar Éddy Vermandei, die zorgt dan wel dat ze bij Cyril komen. 1 79

de Steltkluut | 1982 | | pagina 5