Notulen van de algemene ledenvergadering van 14 april 1982 gehouden in Terneuzen (Lunchroom van Assche 1Opening De voorzitter verwelkomt 26 aanwezigen; bericht van ver hindering is ontvangen van EBorm 2Notulen van de .jaarvergadering van 27 april 1 981 Nadat de secretaris de notulen heeft voorgelezen, worden die onder dank aan de samensteller vastgesteld. Op verzoek van J.v.d.Kammen belooft de voorzitter in het bestuur aan de orde te stellen dat bestuursleden hun onkosten kunnen declareren. Dit is tot nog toe niet ge bruikelijk 3Jaarverslag van de secretaris over 1981 De secretaris leest het jaarverslag voor, waarna het wordt vastgesteld. Naar aanleiding van het verslag deelt de heer Peeters mee, dat hij als bestuurder van de Clingse Hengelaars, nog niets heeft vernomen van Rijks waterstaat over de compartimentering van de Westerschel- deslikken voor het pieren steken. 4aJaarrekening 1 981 Deze rekening sluit met een batig saldo, daar er in 1981 reeds veel contributie werd geind voor 1982. 4bBegroting 1 982 en 1 983 De begroting voor de komende jaren is lager dan het saldo van de rekening 1981daar toen een extra "Steltkluut" werd uitgegeven ter gelegenheid van het jubileum. C.v.d.Hooft vraagt of er niet meer aan fondsverwerving kan worden gedaan bij gemeenten en b.v. het Anjerfonds. De voorzitter deelt mee dat alle gemeenten, behoudens Terneuzen een kleine waarderingssubsidie geven. De pen ningmeester zegt, ter gelegenheid van het uitgeven van een nieuwe Avifauna aan het Anjerfonds te zullen denken. Onder dankzegging aan de penningmeester worden jaarreke ning en begrotingen vastgesteld. De cijfers komen in de Steltkluut 5Verslag van de Kascommissie De kascommissie, gevormd door de heren v.d.Kammen en Schutz overlegden een ondergetekende verklaring waaruit blijkt dat zij de administratie van de penningmeester hebben gecontroleerd en in orde bevonden. Wel missen zij nog de afdracht van de knotploeg. De voorzitter zegt dat de afdracht van de knotploeg is toegezegd, maar blijk baar nog niet werd gegireerd. In overleg met de heer Schutz heeft de penningmeester de mogelijkheden onderzocht om kasgelden rentedragend te maken. Het verslag van de kascommissie wordt vastgesteld. 35

de Steltkluut | 1983 | | pagina 41