aan de actie moet geven. Het bestuur zal zich over te leveren bijdrage nader beraden. 9Sluiting B.Grootjans draait tot slot een zeer instructieve dia serie met geluid welke recentelijk werd uitgegeven door Vogelbescherming. Voor Zeeuws-Vlaams gebruik heeft hij de serie aangepast JJM.Lievenssecretaris. Deze notulen zijn goedgekeurd op de Algemene Vergadering van 28 oktober 1982 te Zaamslag Was getekend: GMP.Sponseleevoorz. JJM.Lievenssecr. Notulen van de Algemene Ledenvergadering gehouden op 28 oktober 1982 te Zaamslag (Het wapen van Zeeland). De voorzitter verwelkomt een dertigtal aanwezigen. Bericht van verhindering is ontvangen van de heer E.Borm. Hij stelt de notulen van de vergadering van 1 4 april 1982 aan de ordeDeze worden overeenkomstig het ter verga dering gedistribueerde concept vastgesteld. Naar aanleiding van de notulen deelt hij mede dat intussen een vergoedingsregeling voor de vervoerskosten van het bestuur is getroffen: 15 cent per kilometer voor reizen in opdracht van het bestuur, anders dan het bezoeken van be stuursvergaderingen. Tevens is een bedrag van ƒ100,- gereserveerd voor het bestrijden van de onkosten van de controleurs vogelwet. De mededeling van de voorzitter dat bij gebrek aan belang stelling de in november geplande boottocht op de wester- scheldegeen doorgang kan vinden, wordt voor kennisgeving aangenomen. Stof tot discussie levert een brief van de hand van HCasteleijnsDeze brief wordt in copie aan de aanwezige uitgereikt. De steller roept de aanwezigen op te protesteren tegen het wat genoemd wordt overdreven inplan ten van dijken en weilanden met populieren door het Staats bosbeheer. Besloten wordt de brief van de heer Casteleijns tesamen met een adhesiebetuiging van de vergadering toe te sturen aan het Staatsbosbeheer. Eveneens ingekomen is een brief van een drietal Brabantse dierenvrienden die oproepen er bij de bisschop van Breda op aan te dringen dat een op 31 oktober 1982 gepland jachtfeest niet zou ontaarden in een bloedig tableau met kerkelijke goedkeuring. Besloten wordt met spoed aan het verzoek te voldoen. 37

de Steltkluut | 1983 | | pagina 43