~Jj Qi tri/iittr Enthousiast als altijd staat Fons de Kind IJ daar op te wachten. Axelaars - zeer ruim genomen - verwachten we in het Axel- se Bos tegenover de Watertoren. Hun gids is Beter Maas. De Kanaalzone ontvangen we in de Braakman en wel bij het Noorderbos: eerste pad, met hek, aan de rechterkant. Bij gaand kaartje is hopelijk sprekend genoeg. Hun gastheer is Henk Castelijns. óp alle drie de plaatsen zijn drie wande lingen voorzien die elk zo rond één uur duren Vertrek te 6.00 te 8.00 en te 10.00 uur. Ja, als U dan om zes uur te Clinge bent geweest, dan is er natuurlijk niets dat U let om te tien uur Enne.... haal de rest van de familie ook gerust uit bed: ook zij zijn van harte welkom- teui/k. DEMONSTRATIE-EXCURSIE Moet IK met m'n gezicht in de zon staan of de groep? Iets op naam brengen is uitschiften van de mogelijkheden; hoe begin ik? Mag ik stenen omdraaien om te kijken wat er on der zit? Houd ik mijn groep bijeen of vertel ik wat te zien is alleen tegen de drie voorsten? Dit zijn enkele van de vele vragen die een ieder die wel eens met een groepje het veld in trekt, zich stelt. Of op zijn minst dient te stellen wil de tocht tot tevreden heid van deelnemers EN leider verlopen. We hebben het allemaal wel geleerd, maar ja Om de fijne kneepjes nog eens in herinnering te roepen houdt Bouke Grootjans op zaterdag 14 mei, vanaf 10.00 uur- een ''demonstratie-excursie aan het Hellegat met als begin punt het Gemaal Campen aan de zeedijk. Iedereen is welkom maar we rekenen zeker op al die genen die hierboven genoemd zijn: zij die wel eens met een groep- (je) het veld intrekken of dat —voornemens zijn te doen. EN OM DE MAAND GOED TE BESLUITEN: zaterdag_28 mei tussen 6.00 en 9.00 uur een wandeling rond Het Koegat te Vogelwaarde. Leiding Peter Maas. Verzamelen aan Hoeve La Salette aan de rand van 't dorp, bij de kreek, a 44

de Steltkluut | 1983 | | pagina 50