DE FLIEREFLUITERS 83-3 JEUGDPAGINA Hier volgt dan de goede oplossing van de vogelprijsvraag uit het februarinummer van De Flierefluiters. A Koolmees B Pimpelmees C Matkop D Glanskop E Kuifmees P Zwarte mees G Gekr. roodstaart H Gr. vliegenvanger I Winterkoninkje J Bonte vliegenvanger K Boomkruiper Tj Boomklever M Bosuil Vonden jullie het erg moeilijk? We kregen van vijf kinderen oplossingen en van een klas van de CVO-school - De Terp - uit Terneuzen. De onderwijzer heeft de puzzle daar in de klas laten oplossen. De inzenders belonen we met een kleine attentie. Als alles goed is heeft ieder dat inmiddels ontvangen. We hebben deze keer geen speciale excursies voor jullie. Overigenserg druk was het niet, dat was een bedroe vend klein beetje jeugdleden dat daar op afkwam. Kijken jullie wel even in het excursieprogramma voorin. Al is er dan niets bij speciaal voor jullie, toch zijn er di verse tochten die zeker ook voor jullie erg interssant zijn. En je weet het: van harte welkom. Ze namen alle bomen en z'etten die in een bomenmuseum en ze lieten alle mensen een riks betalen om er even naar te kijken. Gaat het niet altijd z Dat je niet weet wat je hebt totdat je het niet meer hebt! (Uit: Big Yellow Taxi. Jon Mitchell) DE EGEL. Als je bij je huis een beetje 'n rommelige tuin hebt, met misschien wel een komposthoop, loop je kans een egel te ont moeten. Wanneer je in de tuin kleine, glimmend zwarte keuteltjes ziet liggen, aan 'één kant gepunt, dan heeft er vast en zeker een egel in de buurt gezeten. De egel is een insecteneter. 91

de Steltkluut | 1983 | | pagina 33