Stichting Lange-Afstan d-Wa n delpaden Terneuzen, 14 maart 1984. Geacht Bestuur, Zoals ik al telefonisch mededeelde, zal ik voor de jaarwisseling dit goede Vlaamse land verlaten hebben. Om die reden moet er een regeling komen voor beheer en be leid inzake de wandelroute Hulst - Clinge en Perkpolder alsmede voor de route Hulst - Sas van Gent, tesamen de LAW 501 vormend. Wat omvat dit beleid en beheer? - onderhoud van de bestaande markering op het huidige tra cé; zoiets moet eenmaal per halfjaar nagelopen worden; - door overleg met locale en regionale overheden anticipe ren op wijzigingen in het wegennet die het LAW-tracé kun nen beïnvloeden; - vervolmaken van het huidige tracé dat met name ter hoog te van de fortenroute voor verbatering vatbaar is; - in verband met bovengenoemde punten contact houden met die instanties waarvan de LAW een schakel in het net is, dus met de Stichting LAW in Amsterdam en met de Grote Routepadeh v.z.w. in Antwerpen; - het bevorderen van overnachtingsfaciliteiten langs de route enzovoort. Het lijkt mij ideaal om een werkgroep van circa 5 personen te vormen die een groepje voor hand- en spandiensten om zich heen kan hebben. Mare Zwartelee heeft zich al bereid verklaard om mee te doen. Onze Vlaamse vrienden willen - in noodgevallen - ook wel helpen. Aan het bestuur van De Steltkluut en aan de leden van onze vereniging laat ik over hoe we aan deze taak definitieve vorm geven. Tot het geven van nadere inlichtirigen ben ik uiteraard graag bereid. Met vriendelijke groeten, Robert van der Veen. OPMERKING BESTUUR: De route is vastgesteld, het pad is na genoeg geheel gemarkeerd, aan de routebeschrijving wordt gewerkt. Nu het werkgroepje nog. Wie doet er mee? Erg veel werk is er echt niet (meer) aan. Op wie mogen we een be roep doen? Contact opnemen hierover met G.Sponselee of met Mare Zwartelee te Sint Jansteen. 77

de Steltkluut | 1984 | | pagina 15