De eerstkomende maanden is het adres van Wim Wisse: v.d.Spiegelstraat 26, Goes. Telefoon: <.'1100 - 11364. GEZOCHT: mede-redacteur voor De Steltkluut. Heeft U belangstelling voor redigeren van een blad, voor monteren, plakken, knippen, verplakken en nog zo een en an der? Ja? Kom dan ons team versterken. Neem contact op met Sponselee. Benodigde tijd per twee maanden: teksten doorne men en een avond monteren, afgerond vijf tot zes uur totaal. Dus in plaats van een maximaal 10 mtr brede en circa 40 mtr lange dam aan te leggen in een dergelijk gebied, lijkt het meer in de lijn van het logische denken dergelijke kreekjes niet te gebruiken als afvalstort. Helaasl De praktijk wijst uit, dat ook in de huidige tijd van algemeen erkende inzich ten betreffende natuurbehoud er nog wel eens zaken geschieden die niet door de beugel kunnen. Daar één en ander in strijd met de planologische bestemming van het gebied is, is de Werkgroep Planologie van onze Vo gelwacht gevraagd, de benodigde stappen te ondernemen, ten einde de schade zoveel mogelijk te laten herstellen door de verantwoordelijke gemeente (ïerneuzen) cq. het Waterschap. Deze stappen hebben inmiddels, naast het gedeeltelijk afgra ven van de afvalberg, vnlaardappelafvalhooiafval ed. tevens als resultaat gehad, dat de bekende bordjes zijn ge plaatst, die storten tegen-moeten gaan. Zoals boven reeds gesteld, is hiermee de kous nog niet af. Hopelijk wordt de tekst op de bordjes serieus genomen. We kunnen echter pas tevreden zijn, als ook het damlichaam naar schatting toch altijd nog zo'n 150 m^ grond en wegnat ook verdwenen zal zijn. Wim WisseHerman Heyermanstraat 454532 GJ Terneuzen. 1 04

de Steltkluut | 1984 | | pagina 10